Гороскоп на 30 серпня – 5 вересня для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН (21.03-20.04). Можливо, доля буде випробовувати вас на міцність, однак ви подолаєте перешкоди, якщо будете вірити в себе й не станете звертати уваги на плітки й чутки. Вам не варто боятися змін, постарайтеся відмовитися від відсталості старого уявлення. У вихідні, опинившись перед відповідальним вибором, виявіть стриманість і коректність.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Гарний час для завершення важливих справ і аналізу ситуації. Будьте впевнені у своїх силах і можливостях. Імпровізуйте, не дійте за шаблоном. Краще піти на компроміс у суперечливих моментах, ніж втратити довіру та дружбу. На роботі уникайте незручних ситуацій і проявіть витримку.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06).
Ваш графік роботи оптимізують саме так, як вам хотілося. Зараз взагалі час здійснення ваших бажань. Удачу обіцяють принести нові ідеї й контакти. В особистому житті зірки обіцяють вам серйозні зміни. І знову ж саме ті, на які ви давно чекали.

РАК (22.06-23.07). Не засмучуйтеся через дрібниці: оптимізм дозволить вам міняти ситуацію в потрібному для вас напрямку. Не треба забувати, що найпростіший варіант – не завжди найкращий. Ви успішно впораєтесь із будь-яким завданням і одержите вигідну пропозицію про роботу.

ЛЕВ (24.07-23.08). Основну частину часу поглине робота. Важливо поставити перед собою чітку мету та йти до неї, а не розпорошуватися по дрібницях. Варто влаштувати зустріч друзів і забути про проблеми й справи. У вихідні добре б позбутися чогось старого та непотрібного – будь то речі або взаємини.

ДІВА (24.08-23.09). Оптимізм допоможе вам пережити складний початок тижня. Від начальства краще триматися подалі, тому що йому не завжди подобається ваша ініціативність. Іноді варто продемонструвати ретельність. Ситуація в кінці тижня буде підштовхувати вас до самостійної діяльності або до пошуку нової роботи.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Робота не зажадає від вас зайвої напруги, у вас з’явиться можливість частіше бувати вдома. Ви зможете переконатися у відданості тих, кого ви кохаєте. Ваші плани можуть змінитися під впливом зовнішніх обставин. У вихідні від вашого настрою буде залежати настрій навколишніх. Постарайтеся зм’якшити конфлікт, не давайте йому розростися.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Ваші справи підуть набагато успішніше, якщо для реалізації своїх планів ви заручаєтеся підтримкою друзів. На вас чекає вдале рішення складних питань, прибуток і вигідні пропозиції. Із властивою вам завзятістю та працьовитістю ви зможете досягти більших вершин.

СТРІЛЕЦЬ(23.11-21.12). Постарайтеся не відкладати важливі справи, за вас їх ніхто не закінчить. З колегами проявляйте дипломатичність і водночас – наполегливість, відстоюючи свої погляди. Не відмовляйтеся від відряджень і подорожей. Перевірте надійність нових партнерів, перш ніж починати спільну діяльність.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Не бійтеся втратити час. Поїздки, зустрічі, нові враження – це краще, ніж одноманітність і нудьга. На роботі постарайтеся бути стриманіше, ні до чого давати їжу для пліток. Подорож, у яку ви вирушите, може виявитися надзвичайно вдалою. Тож вирушайте у відпустку, якщо ви там ще не були.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Побоюйтеся занадто привабливих пропозицій і влесливих слів. Ви ризикуєте стати жертвою обману й маніпуляцій. Не звалюйте на себе надмірний вантаж турбот і справ. Варто звертати увагу на дрібниці. Інтуїція – зараз гарний порадник. У вихідні не сидіть вдома, поїдьте за місто.

РИБИ (20.02-20.03). Ви одержите шанс у всій красі проявити свої здатності, показавши себе з кращого боку. Але не забувайте відзначати й успіхи інших. Хвалити треба не тільки себе. На роботі важливе вміння працювати в команді. У вихідні відпочиньте, забудьте про свої проблеми та смутні думки.