Гороскоп на 30 листопада – 6 грудня для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН (21.03-20.04). Ви за бажання можете почати новий етап відносин або карєриВаша ініціатива має шанс набути цілком матеріальні обрисиНе хвилюйтесяудача зараз на вашому боціУ вихідні на обрії вашого життя може зявитися людиназ якою б ви не прагли зустрічатися ще разі даремноАдже саме від неї прийде допомогаяка вам так потрібна.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). У вас вирують почуття й емоціїі одним із головних завдань буде вміти ними управлятиСтриманий підхідпродумані кроки дозволять вам позбутися вантажу непотрібних і навязливих проблемСтриманістьоднакне означає замкнутостіНе варто ховати себе й свої таланти у стінахВам потрібно спілкуватися з колегами та друзямиЦе виявиться заставою вашої успішності.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Безумовнозараз ваш часВін сприяє розкриттю вашого творчого потенціалунагромадженню сил і енергіїАле не забувайте про навколишніхви відчуєтещо потрібніз вами прагнуть спілкуватисявас будуть запрошувати на зустрічі й побаченняІмовірні поїздки різного ступеня тривалостіякі збагатять вас різноманітними враженнямиДо того ж ви зумієте добре заробити.

РАК (22.06-23.07). Постарайтеся уникати конфліктів з близькими людьми і зрозуміти їхні мотививони ж просто турбуються про вас і бажають вам добраВам можуть запропонувати цікаву роботуяка обіцяє солідний прибутокПриділить своїм батькам і дітям досить уваги і подбайте про них.

ЛЕВ (24.07-23.08). Проблемою цього тижня може виявитися погана підготовкаІ це стосується як робочих справтак і сімейних поїздок або заходівВам постійно буде чогось не вистачатиНамагайтеся нічого не забуватиІ памятайтещо ситуація зараз не розташовує до відвертої розмовитож поменше балакайте.

ДІВА (24.08-23.09). Присвятіть досить часу вирішенню робочих проблемза вас це ніхто не зробитьВаша здатність знаходити загальні теми для розмов особливо придасться вамПодумайте про відповідальний крок карєрними сходами і в цей момент звільніться від зайвих емоційтому що вони можуть стати перешкодоюАтмосфера на роботі буде позитивно впливати на вашу самооцінкуУ вихідні постарайтеся зрозуміти близьких людей і знайти компроміс.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Вам варто трохи знизити ділову активністьтому що ваша ретельність слабко позначиться на кінцевому результатіНепогано б більше спатигуляти й спілкуватися з друзямиінакше вам загрожує перенапруга й нервове виснаженняДо того ж вам давно настав час зайнятися вирішенням домашніх проблемВихідні можуть виявитися складними й досить напруженимине все буде даватися легконезаплановані справи відберуть багато часу.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Постарайтеся не чіплятися за минулетим пачещо у вас зявиться шанс виправити помилкиякі ви зробилизізнатисянарештіу своїх почуттяхповернути своє коханняУ вас вийде добре відпочити й суттєво просунутися у справахУ вихідні може надійти інформація з приводу нової роботияка обіцяє дійсно більшу зарплату.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Вам необхідно зберігати душевну рівновагу й спокійприйміть навколишній світ такимякий він єНе намагайтеся переробити близьких людейдумайте про тещо переваг у них більшеніж недоліківвибачите їм маленькі слабостіЗосередьте свою вируючу енергію на декілька найважливіших ідеях і починайте їх втілюватиВихідні загрожують принести обман і розчаруванняале це будуть останні напружені дні.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). На вас очікує багато зустрічейдзвінківпереговорівУдача обіцяє супроводжувати вас у ділових поїздках і сімейних турботахСпілкуючись з колегами на роботібудьте акуратніше й не переходьте розумних межне вибовкуйте особисті секретиПостарайтеся не відволікатися від головних цілейВи можете розраховувати на допомогу надійних партнерівУ вихідні краще вирішувати всі проблеми мирним шляхомутихомирте своє его.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Натиск і енергія обіцяють принести гідний результат в робочих справахВи можете прийняти недостатньо продумане рішенняМоже зявитися чимало охочих стати вам друзямибудьте привітніале не допускайте їх до себе зайво близькоДеяка підозрілість і недовірливість будуть цілком доречні.

РИБИ (20.02-20.03). Вашим девізом може стати «міра у всьому»Постарайтеся не будувати амбіційних планівважливо просто робити справи й вирішувати повсякденні питанняСвоєчасний прояв ініціативи на роботі принесе бажані результати і подальший карєрний рістУ вихідні є імовірність виникнення розбіжностей з ріднимипостарайтеся зберігати емоційну рівновагу.