Гороскоп на 25-31 жовтня жовтня для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН (21.03-20.04). Не забувайте про хліб насущний і побутові справи. Начальство може підтримати ваші нові ідеї. Головне – знайти можливість їх викласти. Можна освоїти нову професію, знайти високооплачувану роботу, зайнятися тим, до чого лежить душа. У вихідні на вас очікує духовний ріст і самовдосконалення, щоправда, для цього будуть потрібні деякі зусилля з вашого боку.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Роботи багато, як ніколи, але вас це не лякає. За вашу працьовитість ви одержите солідну винагороду. Бажано триматись подалі від усіляких авантюр, пов’язаних з легким збагаченням. Не чекайте виграшу в лотерею або вдалого заміжжя, ваша доля у ваших руках.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). У вас буде багато цікавих і вигідних проєктів, контактів і справ. Якщо ви будете активні й креативні, то досягнете відмінних результатів. Начальство цінує вас і випише премію або підніме зарплату. В особистому житті все також іде саме в ту сторону, куди вам потрібно. Очікуються приємні зміни в родині.

РАК (22.06-23.07). Ваші справи йдуть на лад. Просто насолоджуйтеся моментом. За бажання можна буде реалізувати найсміливіші задуми. На роботі у вас буде складатися творча й радісна атмосфера. Все буде виходити з мінімальними витратами сил і засобів. Завдяки гарному настрою, ви дуже багатьом зможете допомогти, підтримавши у важку хвилину. У вихідні влаштуйте зустріч із друзями, сходіть у боулінг або в кіно.

ЛЕВ (24.07-23.08). Плани й задуми можуть реалізуватися, але не обов’язково принесуть радість, не виключені й розчарування. Життя не йде за шаблоном. І кар’єрний зліт може коштувати вам нервів і здоров’я. В особистому житті не варто бути відкритою книгою, постарайтеся заінтригувати партнера, ви від цього тільки виграєте. Бажано не захоплюватися великими гучними компаніями і відпочити у вихідні в спокійній обстановці.

ДІВА (24.08-23.09). Якщо щось піде не так не варто панікувати. Може, воно й на краще. Вчіться знаходити нове у звичайних речах. Тиждень повинен принести гарний настрій, поступовий інтелектуальний підйом і удачу в кар’єрі. Вихідні – гарний час для побачень і нових знайомств. Сміливо розраховуйте на допомогу друзів.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). У вашому житті досить імовірні позитивні зміни, але вони прийдуть знущально дрібними кроками. Проте зробити ви встигнете досить багато чого, якщо, звичайно, з ентузіазмом візьметеся за діло. Виявіть граничну обережність у колективній діяльності, інтенсивному спілкуванні й спробах професійного росту. Присвятіть вихідні спілкуванню з друзями, поговоріть по душах.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Ви відчуєте легкість, піде в минуле багато що з того, що вас дратувало й не давало йти вперед. Початок тижня сприятливий для активного спілкування в неформальному ключі. Зайва суворість може віджахнути кого завгодно, постарайтеся бути вільніше. У вихідні доведеться виявити терпіння й розуміння. Якщо ви кохаєте, не приховуйте своїх почуттів.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Цей період може виявитися сповненим випадковостей. Ви зможете завести корисні знайомства, цьому буде сприяти ваш дар красномовства й вміння переконувати навколишніх. На роботі чекайте премій і подяки від начальства, ви це заслужили. Можуть посипатися всілякі привабливі пропозиції. Вам буде необхідно вибрати найвигідніші з них.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Вас можуть очікувати серйозні життєві зміни. Можливо, ви довідаєтеся про зраду коханої людини або нечесність ділового партнера. Від вас буде потрібно максимум ретельності та терпіння, поставлених завдань буде багато, тому виберіть найважливіші й постарайтеся виконати їх.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Сприятлива робота з індивідуального плану. Уторовані шляхи вам не підійдуть. Постарайтеся не допускати прояву егоїзму стосовно колег і близьких людей, не будьте дріб’язковим. Вас багато що буде дратувати, але постарайтеся не зривати негатив на близьких. У вихідні в спокійній обстановці можна вирішити побутові проблеми, які так довго відкладалися. І тільки вам буде під силу втихомирити бурхливі сімейні страсті.

РИБИ (20.02-20.03). Найближчими днями вас буде супроводжувати успіх у будь-якому починанні. Хоча й доведеться займатися малоцікавими справами й терпляче розгрібати завали дрібних проблем і тактичних ускладнень. У вихідні не бійтеся послабити внутрішню напругу й відпустити ситуацію з-під контролю, саме питання вирішиться швидше та успішніше. Уваги зажадають близькі люди.

Читайте також: Романтичний гороскоп на жовтень для всіх знаків Зодіаку