Гороскоп на 2-28 листопада для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН (21.03-20.04). Проявляйте більше активності на роботі. Забудьте про те, що таке лінь і втома, працюйте стільки, скільки зможете. І ваша запопадливість принесе плоди. Є можливість із легкістю вирішити проблеми, що вас хвилюють. Стежте за своєю мовою й будьте обережні при спілкуванні з колегами.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Важливо проявити вміння згладжувати гострі кути, так можна уникнути ускладнень у взаєминах з начальством або підлеглими. Може надійти важлива інформація, яка дозволить знайти вихід із практично тупикової ситуації. Але не варто планувати важливих зустрічей і великих угод. Будьте терплячі й не відкидайте щирої пропозиції про допомогу.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Проблеми, що залишилися, благополучно вирішаться, і ви побачите відмінні перспективи. Ваші найсміливіші плани втілюються в життя, бажання збуваються. Кохана людина оточить вас турботою, а друзі запросять на веселе свято. Дозвольте собі задоволення розслабитися, сходити в гості, на концерт, збагатити себе новими враженнями.

РАК (22.06-23.07). Ви можете реалізувати багато творчих поривів, особливо якщо знайдете однодумців. Вам необхідно сконцентрувати свою увагу на поставлених цілях, інакше удача вислизне з рук. У вихідні добре б улаштувати для себе день відпочинку, а ще краще виїхати за місто й насолоджуватися природою. Краще не вступати в суперечки з домашніми, діти порадують своїми досягненнями.

ЛЕВ (24.07-23.08). Не відкладайте справи на потім. Ніхто їх за вас не зробить. Якщо ви не будете проявляти зайву впертість, то успіх буде вас супроводжувати. Приділіть собі більше часу. Нині можна дозволити собі багато чого: змінити імідж, повністю або хоча б частково перемінити гардероб. Можливе просування службою, але за умови, що ви виявите мудрість і дипломатичність.

ДІВА (24.08-23.09). Правильні рішення будуть приходити винятково завдяки інтуїції, а не підказкам зі сторони. Взаємини з навколишніми налагодяться, якщо ви примиритеся з деякими їхніми недоліками. Ви будете сповнені нових ідей, але важливо зрозуміти, що деякі з них занадто вже фантастичні. Ваша увага буде зосереджена на питаннях, пов’язаних з роботою, колишні складнощі відступлять, і шлях буде вільний.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Не намагайтеся вирішити всі проблеми разом, не будуйте грандіозних планів і не приступайте до їхнього здійснення. Ви тільки витратите свої сили й будете дарма дратувати навколишніх, яких можете втягнути до орбіти своєї бурхливої, але, на жаль, марної діяльності. Замість цього добре б проаналізувати ситуацію й вибрати пріоритети.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Зараз наступає сприятливий час, що дозволяє змінити своє ставлення до життя й добитися успіху у справах і в коханні. Можуть зробити пропозиції про зміну роботи, вас явно цінують і люблять. Оптимістичний настрій дозволить легко впоратися з будь-якими завданнями.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Настав час ненав’язливо заявити про себе й нагадати про свої інтереси. Бажано нічого кардинально не змінювати. З’явиться важлива справа, що потребуватиме від вас терпіння, уваги до дрібниць. З’єднавши свої бажання і можливості, запланувавши свої дії, ви доб’єтеся успіху. Вихідні краще провести в комфортній обстановці, яка вам до душі.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Схоже, вас щось дратує й турбує. Постарайтеся зрозуміти, що ви робите не так. Від вас будуть потрібні рішучість, уміння миттєво включатися в ситуацію, упевненість у власних силах. Ділові взаємини з партнерами багато в чому будуть залежати від вашої витримки і дипломатичності. Вам доведеться відстоювати свої погляди перед начальством, ваші ідеї повинні бути логічними і являти собою струнку систему.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Досить напружений період, працювати доведеться багато, перед вами будуть ставити нові завдання. Через необережне слово у вас можуть виникнути напружені взаємини з колегами. Загрожують спливти старі сімейні проблеми. У вихідні ви можете розраховувати на допомогу й підтримку друзів, але поїздка може виявитися не зовсім вдалою, краще її перенести на інший час.

РИБИ (20.02-20.03).
Уваги зажадає особисте життя. На вашому шляху до щастя може виникнути низка перешкод, подолати які буде досить важко. Не виключені обман і маніпуляції. Ваша підвищена нервозність і стомлюваність загрожує призвести до зривів і сварок навіть із близькими людьми. Неуважність буде заважати зосередитися на робочих справах.

Читайте також: Що підготував запоріжцям коридор затемнень