Гороскоп на 21-27 грудня для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН (21.03-20.04). Вам варто задуматися про плани на найближче майбутнєбажано відкинувши все негайне й нездійсненнеВи виявите небувалу активністьале будьте готові до неприємностейтому що новий знайомий може поставити вас у незручне становищеНе залишайте на потім тещо можна зробити вже заразУ вихідні зявиться шанс завершити давно намічені справи.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Запасіться терпінняму вас на обрії зявиться багато невідкладних справВи зможете розплутати складну ситуацію на роботіале почивати на лаврах буде ніколиБеріться за важливі проєкти без зволіканняМоже спливти тещо бажано було б зберегти в таємницітому будьте особливо обачніУ вихідні головне завдання – позбутися мотлохуу квартирі й голові.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Ваші бажання можуть здійснитися в той моментколи ви вже втомитеся сподіватися на позитивний результатСконцентруйтеся на найважливішомувідкиньте убік усі незначні дрібниціі ви зрозумієтещо у вас вже є всещо потрібно для щастяУспіх у професійних справах і в коханні буде вас переслідувати практично весь тижденьБільше часу присвячуйте відпочинку і розвагам.

РАК (22.06-23.07). Придивіться до свого оточенняскоро таємний ворог стане явнима з таким боротися значно простішеУ карєрі вас чекає значний успіхНапружений і метушливий періодзате результати роботи не розчарують васМожете приймати сміливі рішенняне побоюючисьщо вони виявляться помилковимиУ вихідні проведіть якнайбільше часу в тісному сімейному колі.

ЛЕВ (24.07-23.08). Ваша успішність може прямо залежати від наведення ладу у справах і побутіа організованість може зіграти в цій ситуації не останню рольУ вас буде шанс розв’язати численні вузли й благополучно звільнитися від усього зайвогоМаксимально використовуйте вихідні для наведення ладу у вашому особистому життіале будьте обачні з тимихто поручне вибовкуйте всі свої секрети.

ДІВА (24.08-23.09). Гнучко лавіруючи між людьми й ситуаціямиви зможете багато чого досягтиОстерігайтеся спокусщо загрожують повести вас із правильного шляхуДоведеться розбиратися одразу з декількома невідкладними проблемами у професійній сферіУ вихідні вам доведеться аргументовано відстоювати свої погляди в родиніпамятайтещо розумний компроміс ще ніколи не шкодив.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Ви можете бути непередбачуванимиале ваші плани знайдуть відгук і підтримку з боку навколишніхВас порадує близька людиначекайте на дуже приємну й втішну пропозиціюпідтримайте її ініціативуІмовірні деякі затримки у справах і складнощі у спілкуванні з колегамиале це швидко минеУ вихідні ви зможете розслабитися й добре відпочити.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Непогано б навести лад і в головіі в особистих відносинахБажано зберігати емоційну рівновагуУ вас буде можливість для сходження карєрними сходамиАле вам потрібне і коханнявоно надихаєІмовірні втішні подіїУ вихідні краще вибратися за місто.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Значну кількість часу будуть займати фінансові питанняМайбутні зустрічі обіцяють виявитися досить значущими й важливимиІмовірні нові корисні знайомстваякі можуть відкрити перед вами гарні перспективиРобота загрожує зайняти більшу частину часущо є в наявностіАле не забувайте і про необхідність відпочинкущоб не звалитися з ніг від втоми.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Не дозволяйте спокусі збивати вас зі шляхувід добра добра не шукаютьВи ризикуєте стати обєктом інтригНе бажано заново повторювати помилкиНе ревнуйте свого обранцядовіряйте йомуЗявиться можливість для самореалізаціїУ вихідні дітям знадобиться ваша підтримка.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Робота не зажадає від вас зайвої напруги і надзусильа значить у вас зявиться можливість частіше бувати вдомаУ вас буде шанс переконатися у відданості тихкого ви любитеВаші плани можуть змінитися під впливом зовнішніх обставинале все складеться на кращеУ вихідні від вашого настрою буде залежати настрій навколишніх.

РИБИ (20.02-20.03). Однаково важливі і ваша карєраі соціальний статусі гарні відносини з ріднимиВи зможете встановити нові корисні звязкиоднак не забувайте про старих друзівМоже трапитися щось несподіванещо спочатку вас злякаєале потім надихне на давно назрілі зміниУ вихідні ви можете прийняти важливе рішенняяке позитивно вплине на моральну й матеріальну атмосферу в родині.