Гороскоп на 21-28 червня для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН (21.03-20.04). Причиною невдач може стати ваша зайва довір­ливість. Інформацію варто перевіряти. Ви занадто довго поводилися добре, настав час дати вихід внутрішньому напруженню, але зробити це треба так, щоб ніхто з навколишніх не постраждав. Не перешкодить підвищена увага до справ дітей у вихідні дні.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Одним з важливих питань стане узгодження з керівництвом граничного обсягу роботи. Час би вам замислитися про майбутній відпочинок. Час може бути сповнений дрібних справ, повідомлень, листів. У вихідні поради доброзичливців загрожують посипатися на вас, як з рогу достатку, бажано звертати на них менше уваги.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Схоже, настав момент, коли варто змінити щось важливе і істотне. Прислухайтеся до голосу своєї інтуїції й остаточно вирішайте, в якому напрямку, і з ким ви прагнете йти по життю далі. Саме зараз ваші бажання виконуються, і закладається основа майбутнього.

РАК (22.06-23.07). Ви можете виявити в собі нові здатності. Будьте терплячі, навіть якщо вас будуть провокувати на конфлікт. У ці дні ситуацією, схоже, будуть управляти інші, вам же не варто завзято відстоювати свої права. Але ваші інтереси будуть враховані. У вихідні вас порадує спілкування з дітьми.

ЛЕВ (24.07-23.08). На вас може очікувати дратівна кількість непотрібних контактів. Будьте обачніше у висловленнях, бо навколишні можуть виявитися зайво сприйнятливими до ваших слів, навіть якщо у ваші плани не входило когось скривдити. До вихідних метушня вляжеться, і ви насолодитеся повноцінним відпочинком в гарній компанії, бажано за містом.

ДІВА (24.08-23.09). Ви зараз у центрі уваги, грамотний підхід до справи та впевненість у своїх силах забезпечить вам успіх. Пам’ятайте: хто не рухається вперед, той котиться назад. Але з далекими поїздками краще все-таки почекати. Прислухайтеся до своєї інтуїції, вона підкаже правильне рішення в особистому житті. Ваше красномовство буде органічно сполучатися з чарівністю, ви зможете багатьом сподобатися.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Вам залишилося докласти для досягнення ваших цілей зовсім небагато зусиль, і результат принесе очікувані плоди. Настав час здійснити найсміливіші задуми. Під тиском обставин ваша думка може змінитися, і нехай вас не бентежить, що хтось буде потерпати через цю незручність. Вихідні – чудовий момент для зустрічі з друзями та теплого спілкування.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Поступово зростає ваш авторитет у професійній сфері, у вас з’явиться постійне джерело доходу, причому солідне, тож ваш добробут значно зросте. Але постарайтеся не звалювати на свої плечі чужі проблеми, особливо якщо ці люди викликають у вас не найніжніші почуття. А от близькій людині потрібно допомогти. Це стане ключем до вашого загального щастя.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Наступає час рішучих дій. Можливий прекрасний, яскравий, насичений тиждень. У вас буде практично все виходити. Ви зможете добре заробити. Багато з ваших ідей, на які у вас ніколи не вистачало часу, можуть нарешті втілитися в життя. У вихідні краще не починати нових справ, а постаратися відпочити на природі.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Цей тиждень, швидше за все, доведеться присвятити роботі без залишку. Вам занадто багато потрібно буде зробити, щоб думати про відпочинок. Постарайтеся бути стриманими і стежити за тим, що і кому говорите. Не варто дарма витрачати свої сили, утримайтеся від метушні й балакучості, краще розумно знизити обсяг виконуваної роботи. Ініціатива, проявлена у вихідні, буде оцінена гідно.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Необдумані дії категорично неприпустимі. Навіть у сущих дрібницях у тих випадках, коли ви дієте за звичкою. Не варто йти на поводі в емоцій. Якщо розум радить припинити відносини, прислухайтеся. Ідеї, що відвідали вас, нехай і нереалізовані на цей момент, варті того, щоб скористатися ними в майбутньому, коли вони можуть принести дохід.

РИБИ (20.02-20.03).
Ви будете схильні намагатися догодити всім одразу. Прагнення зробити так, щоб усім було добре, – похвальне, але нереалізоване, чиїмсь інтересами все-таки доведеться пожертвувати, і добре б, щоб не вашими власними. Не варто погоджуватися на занадто привабливі пропозиції, у них буде подвійне дно. У вихідні, щоб не ускладнювати взаємини з близькими людьми, доведеться піти на поступки і переглянути деякі свої принципи.