Гороскоп на 20 – 26 вересня для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН (21.03-20.04). Якщо у вас не буде щось виходити, не зневіряйтеся й не наполягайте на своєму, займіться іншою справою, і проблема поступово вирішиться сама собою. Не тікайте від роботи, але водночас і не беріть на себе занадто багато зобов’язань. Якщо ви будете уважно слухати й чути навколишніх, то зможете дійти згоди й взаєморозуміння навіть з незговірливими людьми.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Період сприяє взаєморозумінню з начальством. Не бажано відхилятися від намічених цілей, які б великі не були спокуси. У вас може з’явитися бажання бути поперед усіх, і у вас для цього буде багато шансів. В особистому житті бажано виявити такт і терпіння, близькі й друзі це оцінять належним чином. Настане довгоочікуваний підйом працездатності, що добре і вдало для початку будь-якої справи.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Наступає досить сприятливий час для досягнення важливих професійних цілей і змін на краще в особистому житті. Постарайтеся дотримуватися золотої середини, не впадати в крайнощі. Ви доб’єтеся набагато більшого, якщо станете поменше говорити й уважніше слухати навколишніх.

РАК (22.06-23.07). Бажано порівнювати свої бажання з можливостями і не обіцяти того, чого ви не зможете зробити. Ці дні можуть принести багато проблем і непорозумінь тим, хто не схильний думати про наслідки своїх дій. Постарайтеся зосередитися на найголовнішому, менше часу витрачати на балаканину. У вихідні варто побути наодинці з собою.

ЛЕВ (24.07-23.08). Не варто поспішати з вирішенням усіх нагромаджених справ і здійсненням планів, постарайтеся розбити обсяг роботи на послідовні етапи. У вас буде віртуозно виходити підтримувати діалог з партнерами з бізнесу, а от в особистому житті не виключені розчарування. Якнайменше критикуйте начальство, особливо – позаочі. Вихідні обіцяють гостей з іншого міста.

ДІВА (24.08-23.09). Має налагодитися взаєморозуміння з навколишніми, у житті з’явиться більше комфорту і порядку. Ваше почуття гумору буде притягати до вас людей, що відкриє перед вами цікаві перспективи. Ви здатні набрати гарний робочий темп, постарайтеся зберегти його до кінця тижня. У вихідні не варто збирати вдома або на дачі багато гостей, тому що це не принесе нічого, крім турбот.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Постарайтеся бути одночасно ввічливим і наполегливим, саме така схема поведінки буде ключем до успіху. Не варто перебільшувати, описуючи комусь свої можливості, краще навіть трохи занизити вимоги до себе, тоді ви зможете врятуватися від розчарувань. Практично всі справи будуть вдаватися з легкістю.

СКОРПІОН (24.10-22.11). У вас з’явиться шанс для кар’єрного росту, ви зможете перейти на більш перспективну й високооплачувану роботу. Ви зможете переконати кого завгодно в чому завгодно. На вас буде очікувати зустріч із людьми, дуже важливими для вас у професійному плані, ви одержите досить вигідну пропозицію. У вихідні в особистому житті на вас чекають приємні зміни.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Сприятливий період для переходу до нового виду діяльності, змін у кар’єрі. Ви здатні побудувати найскладнішу комбінацію заради досягнення мети, яка ніяк не хоче піддаватися. Завзятості повинно вистачити, але результат може злегка розчарувати. Не вплутуйтеся в суперечки. У вихідні влаштуйте пікнік на природі.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Будьте тверді й послідовні, сподівайтеся тільки на свої сили. Іноді варто обмежитися роллю спостерігача. У справах серцевих можуть намітитися яскраві перспективи. Сил і енергії теж додасться. Вам слід замислитися про своє ставлення до людей, імовірно, ви схильні вимагати занадто багато. Той, хто зовсім нещодавно видавався ледь не ідеалом, може проявити далеко не найкращу сторону характеру.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Події будуть протікати плавно і спокійно, як на роботі, так і вдома. Якщо і трапиться невелика сварка, то вона обов’язково затихне сама. Може виявитися давня проблема. Не рекомендується йти на ризик, можна багато чого втратити. Варто розраховувати на допомогу друзів. У вихідні постарайтеся відгородити себе від непотрібних контактів і порожньої балаканини.

РИБИ (20.02-20.03). Початок тижня добре підійде для завершення початого раніше, кінець же принесе удачу в нових починаннях. Ділові зустрічі не дадуть бажаних результатів, краще перенести їх. У вихідні краще не влаштовувати побачення, вас буде дратувати як новий знайомий, так і давній партнер.