Гороскоп на 2–8 грудня для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН (21.03-20.04). Ваш добробут буде залежати від вашої завзятості та компетентності. На роботі можливі суперечки й розбіжності, але вони підуть на користь справі. Бажано присвятити достатньо часу побудові планів на найближче майбутнє. Пунктуальність у виконанні професійних обов’язків не дозволить заздрісникам застати вас зненацька. У вихідні у вас буде належний настрій для складної розмови із близькими людьми.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Ретельно аналізуйте події, що відбуваються, спираючись на життєвий досвід і логіку. Не йдіть на поводі у чужої думки. Постарайтеся утриматися від відкритої критики колег. І тоді не виключений кар’єрний ріст і перехід на нову посаду. Попереду от-от замайоріє щось новеньке, і воно обіцяє вам справжній успіх і поліпшення фінансового становища. У вихідні ваші плани можуть відрізнятися від планів членів родини, постарайтеся домовитися.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Ви повні задумів та сил для їхнього здійснення. Ваша енергія та креатив дозволять досягнути успіху й заслужити повагу з боку колег. Вас можуть опромінити нові цікаві ідеї й задуми. В особистому житті на вас чекає радість і приємні події. У вихідні постарайтеся зберегти щиросердечну рівновагу.

РАК (22.06-23.07). Варто проявити активність, але не розкривати всі свої плани до кінця та не слухати порад навколишніх, тому що власна думка може виявитися кориснішою за будь-яку іншу. Варто приділити увагу близьким, вони чекають від вас теплоти. Згадайте про давні обіцянки та постарайтеся виконати їх. Які б ви плани не будували на вихідні, рідні напевно їх змінять, наприклад, прийдуть у гості.

ЛЕВ (24.07-23.08). У вас може з’явитися потреба в нових враженнях, захочеться втекти від нудьги та одноманітності. Не слід давити у собі тягу до прекрасного. Імовірні деякі внутрішньосімейні тертя, але у вас вийде спокійно й коректно їх вирішити. У ваше життя може увійти якась приємна метушня. Але будьте уважні, поринувши в одну справу, ви ризикуєте забути про більш важливі та термінові інші.

ДІВА (24.08-23.09). У багатьох сферах життя ви будете переможцем. Багато що можете встигнути зробити й навіть одержати зримі плоди діяльності, відчувши користь і моральне задоволення в бізнесі. Ви явно починаєте завойовувати лідерські позиції. Зростає ваша активність і творчий потенціал. У вихідні можливі деякі ускладнення у відносинах з рідними.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Ви будете схильні намагатися догодити всім одразу. Прагнення зробити так, щоб усім було добре, похвальне, але не реалізовне. Тож чиїмись інтересами все-таки доведеться пожертвувати, і добре б, щоб не вашими власними. Не варто погоджуватися на привабливі пропозиції від не занадто добре знайомих людей, але можна сміливо виступати з новими ідеями, вони будуть сприйняті прихильно. У вихідні, щоб не ускладнювати відносини з родиною, доведеться піти на поступки та переглянути деякі свої принципи.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Спокійна низка подій може бути перервана яскравою, навіть надзвичайною, подією. Любовне побачення виявиться зворушливим і милим. Відтворивши всі деталі складеної ситуації, ви зможете остаточно визначитися з важливим для вас рішенням. Виявіть творчу ініціативу й будьте доброзичливі у відносинах з колегами. На вас чекає солідний прибуток і зміцнення ділової репутації. Вихідні – сприятливий період для вирішення сімейних проблем.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Вам знадобляться такі якості, як витримка та холоднокровність. Так ви зможете залучити до себе удачу. В усьому знайте міру і розумність. Зараз ви будете зачаровувати людей своєю активністю та відкритістю. Вам доведеться багато попрацювати, щоб виконати намічені завдання. У вихідні на вас може чекати приємний сюрприз і доленосна зустріч.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Успіх чекає на вас у справах і в особистому житті. Вам доведеться багато працювати, зате з’явиться можливість виявити кращі якості: розум, завзятість, посидючість і незвичайні організаторські здатності. У вас вийде домовитися навіть з найпримхливішими партнерами, улагодити найзанудніші поточні справи. Загалом, про відпочинок поки краще не думати, щоб зайвий раз не засмучуватися.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Тиждень сприяє підбиттю деяких підсумків. Не шкодуйте про втрачені можливості, цілком імовірно, що ви просто неправильно оцінюєте ситуацію. Змінити минуле ви можете, тільки змінивши до нього своє ставлення. Прислухайтеся до внутрішнього голосу. Приділить більше уваги собі, родині, дітям. І ви відчуєте умиротворення.

РИБИ (20.02-20.03). Досить вдалий період, незважаючи на деяку одноманітність і рутинну роботу. Якщо ви у своїх планах врахуєте інтереси близьких, то від цього ви тільки виграєте. Це буде сприяти зміцненню ваших відносин. Постарайтеся не зв’язувати себе ніякими обіцянками, вам необхідно бути обачніше, щоб уникнути непорозуміння. У вихідні присвятить собі більше часу.

Читайте також: Запоріжжя стає більш комфортним для людей з інвалідністю