Гороскоп на 18-24 січня для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН (21.03-20.04). Вам, схоже, доведеться скорегувати свої плани. Варто проявляти обачність і обережність як у словах, так і в діях. Будьте обережні, тому що будь-яка сказана фраза загрожує обернутися проти вас. Не варто плести інтриги й брехати. У вихідні можуть наскочити несподівані гості.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Ви будете схильні до спонтанних дій. Це може трохи заважати, однак вам буде сприяти удача. Постарайтеся дотримуватися помірності у їжі та розвагах. Буде просто необхідно направити вашу потужну енергію у творче русло. Може настати слушна мить для розмови по душах і освідчень в коханні. У вихідні не починайте нічого нового, є імовірність одержання перекрученої інформації.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Ваші плани й задуми реалізуються. Але краще діяти непомітно, не ділячись подробицями з навколишніми. На вас чекають яскраві зустрічі з давніми друзями і нові цікаві знайомства. Вас порадує кохана людина. Вона проведе з вами багато часу, виконає ваші прохання, ви знову переконаєтеся, що ви багато чого значите в її житті. Готуйтеся до приємних змін в особистому житті.

РАК (22.06-23.07). Можливий прекрасний, яскравий, насичений тиждень. У вас буде практично все виходити. Тільки постарайтеся гасити занадто сильні емоції й не провокувати конфлікти. Краще присвятити більше часу відпочинку, тоді багато ваших ідей втіляться в життя. Вашу ініціативу підхоплять і підтримають. Спілкуйтеся, зустрічайтеся, веселіться.

ЛЕВ (24.07-23.08). Варто звернути увагу на своє оточення, на взаємини з партнерами, друзями, родичами. Постарайтеся не бігати від відповідальності у сімейних справах. Вам ніхто не пропонує вирішувати їх поодинці. Від вас потрібно тільки одне: не звалювати на інших те, що буде покладено на вас. Багато часу зажадають діти, можливі спільні поїздки, у тому числі й за місто.

ДІВА (24.08-23.09). Тиждень обіцяє бути аж ніяк не нудним, і, зрозуміло, зовсім не простим. Можливі зміни на краще у відносинах із друзями, а розумний компроміс у родині дозволить досягти наміченої мети. Можлива цікава пропозиція з боку ваших таємничих заступників або шанувальників. Вихідні – вкрай сприятливий період для початку подорожей.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Воля, енергія і щасливий випадок можуть виявитися в одній запряжці й помітно просунути вас уперед. Але не піддавайтеся спокусі розраховувати винятково на везіння – ретельно плануйте свої справи, і ви доб’єтеся намічених цілей. Буде виправданий деякий ризик, можлива реалізація найнестандартніших задумів. У вихідні не виключені конфлікти, але все-таки варто позначити свою позицію питань, що вас хвилюють.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Ви багато чого можете досягти й відчуєте смак успіху. Відбудеться подія, яка обіцяє відкрити перед вами нові можливості. Впустіть у своє життя більше позитиву, любові й радості. Зірки говорять, що багато чого тут залежить від вас. Дозвольте собі кохати і бути коханим. Вибирайтеся в світ: зірки радять вам частіше бувати на людях.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Період сприяє відпочинку й роздумам про високі матерії. Не ведіться на лестощі й обман. Зустріч зі старими друзями відкриє перед вами нові перспективи. Краще не вживати кардинальних кроків. У вихідні постарайтеся зібрати приємну компанію, відволіктися й відпочити.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Тверезий розум і інтуїція допоможуть вам блискуче впоратися з будь-якою проблемою. Позитивний настрій дозволить вам уникнути різких перепадів настрою. Не приховуйте своїх почуттів, говоріть про свої інтереси. Не потрібно весь час під когось підлаштовуватися. Вихідні найкраще підходять для спілкування з друзями.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Початок тижня – не час для прояву особистих ініціатив, краще порадьтеся з родиною. Не намагайтеся осягнути неосяжне, плануйте тільки те, що зможете реально здійснити. Зараз краще не вирушати до далеких подорожей, буде можливість побути вдома і присвятити себе домашнім справам. І у цьому ви відчуєте свою принадність і зможете вдосконалити свій побут.

РИБИ (20.02-20.03). Усі ваші таємні задуми можуть реалізуватися, тому будьте мудрі й заповзятливі. Не виключено, що для здійснення їх буде необхідно зробити спочатку крок назад, а потім 2 вперед. Важливо з’явитися перед публікою у всій красі й блиснути своїми талантами, щоб вас помітили та оцінили з гідністю в новій компанії. Невластива вам імпульсивність у вихідні може внести розлад у відносини з близькими людьми.