Гороскоп на 17-23 травня для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН (21.03-20.04). Схоже, що ви самі точно не знаєте, чого бажаєте. Не сумнівайтеся в поставлених цілях, інакше досягти їх буде непросто. Аналізуйте свої помилки і йдіть уперед. В особистому житті можливі розчарування та обман. Але не варто втрачати віру в себе. Постарайтеся приділити досить уваги своїм рідним, а якщо ні, то в родині можливий розлад.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Не варто боятися несподіванок – навіть якщо відбудеться щось незаплановане, усе завершиться благополучно. Є шанс одержати підвищення або просто порадувати всіх, у тому числі й себе, високими професійними досягненнями. Але хтось вам нашкодить, порушивши ваші плани. Постарайтеся не мститися: адже вже у вихідні все складеться на вашу користь.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Ви будете в центрі яскравих і цікавих подій. Успіх у професійній сфері принесе вам прибуток і відчуття стабільності. Ситуація складається на вашу користь, навіть без особливих зусиль з вашого боку. Особисте життя теж порадує. На вас чекає романтика, любов, ніжні освідчення та пропозиції руки і серця.

РАК (22.06-23.07). Будьте особливо уважні до нової інформації та нових людей. Вдалий час для обмірковування новаторських ідей. Вас можуть відвідати незвані гості, постарайтеся про­явити щедрість і привітність. Не варто приймати скоропальних рішень, небажано різко що-небудь змінювати у своєму житті. Вихідні проведіть із рідними людьми.

ЛЕВ (24.07-23.08). Якщо стримаєте свої амбіції, зможете досягти небувалих успіхів у справах. Прості рішення дозволять добитися більшого, ніж складні комбінації та інтриги. Бажано розібратися з усіма недоробками і справами, що нагромадилися. Взагалі упорядкуйте все старе. Постарайтеся позбутися дурних думок, будьте добріше й терплячіше. У вихідні саме час подумати про відпустку.

ДІВА (24.08-23.09). На роботі будьте щедрі з колегами. Бажання поділитися накопиченим професійним досвідом підвищить ваш авторитет. Зростає ризик не розібратися в проблемах і прийняти поспішне рішення. Незначна помилка може викликати цілий обвал неприємних наслідків. У вихідні у вас з’явиться можливість підвищити самооцінку, не докладаючи до цього ніяких особливих зусиль.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Насичений і цікавий період. На роботі бажано стримати свої амбіції, почекати з проявом ініціативи, зараз для цього не кращий час. Імовірна довгоочікувана подорож з коханою людиною або разом з друзями, здійснення давніх бажань і задумів. Вас охоплює круговорот чудових і різноманітних подій, у вас може виникати тільки одна проблема – як усе встигнути та нікуди не спізнитися.

СКОРПІОН (24.10-22.11). У вас з’явиться маса блискучих можливостей, ви добре заробите й підвищите свій авторитет у професійній сфері. Тільки не створюйте собі зайвих проблем прагненням усе тримати під невсипущим контролем. В особистому житті не варто довго роздумувати й сумніватися, слухайте своє серце, воно знає всі відповіді.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Цей тиждень може виявитися досить плідним, ви зможете переробити масу справ і дістати прибуток. Не виходьте за свою зону відповідальності. Вас може обрадувати нова інформація. У вихідні дні поруч із вами можуть з’явитися люди з вашого минулого, які відкриють перед вами нові перспективи.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Ви почнете завзято карабкатися на чергову кар’єрну вершину, звідки вам привітно посміхається пані Фортуна. Ваша працездатність буде явно підвищеною. Ви можете встигнути практично все, що запланували, і навіть трохи більше. Однак не можна увесь час працювати, пам’ятайте, що активний відпочинок – чудовий засіб, що дозволяє нагромадити сили й сконцентруватися на майбутніх звершеннях.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Не варто квапити події та поспішати з висновками. Люди змінюються, тож вчорашній суперник може стати партнером і другом. Дипломатичність і вміння спілкуватися з колегами обіцяє принести вам прихильність начальства. У вихідні варто виїхати подалі від дому й побачити нові місця.

РИБИ (20.02-20.03). Очікуються чудові результати в найрізноманітніших областях вашого життя. Тільки не потрібно проявляти зайву активність і ініціативу й тягти ковдру на себе. Ризикніть почати нову справу, навіть якщо ви не певні в успіху ваших ідей. Варто поділитися своїми планами з колегами й близькими людьми, ваші дії зустрінуть схвалення й розуміння. У вихідні безжалісно позбудьтеся старого й непотрібного, займіться створенням чого-небудь нового.