Гороскоп на 16-22 серпня для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН (21.03-20.04). Реалізація намічених планів пройде набагато ефективніше, якщо ви використаєте свої ділові й дружні зв’язки, втім, надмірно зловживати особистими взаєминами теж не варто. Не бажано починати великих справ, пов’язаних з фінансовим ризиком. Вихідні добре б провести за містом, в колі родини або в близьких родичів в селі.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Можна сподіватися на приплив сил і гарну працездатність, у діловому партнерстві справи підуть на лад. Наступає час, вдалий для нових знайомств або нової роботи. У професійній сфері важлива інтенсивність, але в усьому необхідно знати межу, близькі вам люди й навіть ви самі можете постраждати від прагнення весь час приділяти роботі. Ви цілком здатні підкорегувати хід своєї долі й зм’якшити її гострі кути.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06).
Настав особливо вдалий час для реалізації ваших ділових ідей і особистих бажань. Найкраще зосередитися на довгострокових планах. Ви можете сміливо дивитися в майбутнє, демонструвати свої погляди та висловлювати думки, ваша кохана людина постарається їх врахувати та зробить усе, щоб здійснити ваші мрії.

РАК (22.06-23.07). Коли різке слово буде готове зірватися з вашого язика, подумайте про можливі наслідки. Тільки ваша витримка зможе утримати події у мирному руслі. Зрештою, ви зможете звернути невигідну ситуацію на власну користь, якщо потурбуєтеся трохи подумати. Ваша енергійність дозволить вам превстигнути в багатьох справах. Але постарайтеся не сильно втомлюватися.

ЛЕВ (24.07-23.08). Можуть загостритися питання кар’єри та влади, але колеги вас підтримають, і обстановка на роботі скоро покращиться. Не бійтеся приймати важливі рішення не тільки за себе, але й за інших. Ви відчуєте, що необхідні начальству і партнерам, але не будьте ласі на лестощі, не присипляйте себе дифірамбами навколишніх. Ваші досягнення вимагають підтвердження практикою, і ця можливість довести і відстояти свої позиції у вас з’явиться.

ДІВА (24.08-23.09). Ваше завдання – сумлінно виконувати свою роботу, ділової хватки і здатностей вам не займати. Не будьте зайво зацікавленими, постарайтеся спокійно поставитися до чужих таємниць і до інтриг у колективі. Ваша працездатність підвищиться, відкриються можливості, що сприяють сприйняттю й переробці великого обсягу інформації, цим просто необхідно скористатися.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Удача може виявитися на вашому боці, але працювати доведеться багато. Вам необхідно реалістично подивитися на деякі речі і прийняти іноді навіть не зовсім приємні для вас рішення. Люди з вашого оточення покажуть свої справжні обличчя, і вони можуть вам не сподобатися. Але така відвертість дозволить зміцнити ваші взаємини з тими людьми, яким ви дійсно необхідні й дорогі.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Удача буде супроводжувати вас у бізнесі, діловому спілкуванні та в особистім житті. Справи складаються добре, незважаючи на низку проблем, пов’язаних з необхідністю звільнення від колишніх зобов’язань. Прислухайтеся до голосу своєї інтуїції, і вона підкаже найправильніше рішення.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Ваша заповзятливість дозволить реалізувати багато задумів. Виявивши винахідливість у справах, ви доб’єтеся практично всього, чого побажаєте. Ситуація зажадає відповідальності й зібраності. Вам доведеться повністю покластися на свого партнера, він знає, як краще. У вихідні не треба кипіти, тому що конфліктна ситуація в родині може затягтися й мати неприємні наслідки.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Вам буде корисно вміти аналізувати ситуацію й поведінку людей і робити правильні висновки. Постарайтеся бути гранично чесним з самим собою. Зараз бажано не епатувати навколишніх екстравагантністю і різкими судженнями. Вихідні ідеально підходять, щоб розслабитися на дивані з книгою в руках або зайнятися чимсь, що буде корисним для вашого здоров’я. Відпочинок на дачі в колі родини буде зовсім не нудним.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Якщо ви не станете підганяти події або проявляти зайву знервованість і нетерпіння, то тиждень обіцяє бути спокійним та розміряним. Друзі підтримають і допоможуть вам у ситуації, що склалася. Краще не висувати претензій або вимог до начальства, це приведе до конфлікту. Потрібно поменше балакати, більше робити, не заважаючи колегам своїми порадами.

РИБИ (20.02-20.03). Можлива зустріч, яка змінить ваші плани. Вам можуть піднести сюрприз, ви опинитеся в центрі подій, тож витягніть з цього максимум користі. Можна спитатися поради в друзів. Імовірна критика з боку начальства і ваших товаришів по службі. Не ідеалізуйте навколишніх і ваші з ними взаємини.