Гороскоп на 16–22 грудня для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН (21.03-20.04). У вас є шанс завести цінні знайомства. Цьому буде сприяти ваш дар красномовства і вміння переконувати оточуючих. Не користуйтеся цим даром занадто вже старанно, розтягніть справи і плани на весь тиждень. Є вірогідність появи привабливих пропозицій в особистому житті. Постарайтеся вибрати найбільш гідні з них. У вихідні, якщо обставини дозволять, влаштуйте собі повноцінний відпочинок – відпочиньте так, як вам цього хочеться. Сприятливий день – четвер, несприятливий день – субота.

ТІЛЕЦЬ (21.04-21.05). Ви будете відкриті для ділових пропозицій, і вони почнуть надходити до вас в наростаючому темпі. Ви можете стати трохи розсіяними і забути про свої обов’язки. Постарайтеся зосередитися. Довіртеся своїм друзям, і вони допоможуть влучною ідеєю і знайдуть корисне для вас заняття. Можливі конфлікти, як з начальством, так і з членами сім’ї. Але ви можете уникнути неприємних ситуацій, якщо будете коректні. У вихідні дні ймовірний зрив планів, постарайтеся не занадто засмучуватись. Сприятливий день – вівторок, несприятливий день – середа.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). На роботі все йде добре. На вас чекає підвищення зарплати і нові цікаві проєкти. Успіх будь-яких переговорів зараз залежить виключно від чіткості вашої аргументації. З поїздками і з налагодженням партнерських відносин вам просто пощастить. Та й в особистому житті очікуються приємні зміни. Всі проблеми залишаться в минулому, у вас точно буде привід для радості. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий день – вівторок.

РАК (22.06-23.07). Щоб уникнути ускладнень в різних сферах, у найближчі дні бажано зайнятися повсякденними справами, а не будувати глобальні плани. Постарайтеся не впадати в депресію, женіть від себе геть тужливі думки. Уміння знайти спільну мову з різними людьми обіцяє прибуток. Вихідні можуть виявитися часом просування вперед, якщо ви хочете щось змінити в своєму житті, дійте. Сприятливий день – середа, несприятливий день – вівторок.

ЛЕВ (24.07-23.08). Початок тижня може пройти дуже спокійно, навіть нудно. Значну кількість часу будуть займати фінансові питання, зокрема, наприклад, все те, що пов’язано з кредитами. Доведеться вирішувати проблеми, що раптово з’являтимуться. Втім, у вас є всі шанси з ними успішно впоратися. Робота загрожує зайняти значну частину вашого часу. Але не варто забувати про необхідність відпочинку, щоб не звалитися з ніг від втоми. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий день – середа.

ДІВА (24.08-23.09). Фортуна посміхається і протегує вам у багатьох справах. Втілюйте в життя давні проєкти, вони можуть принести удачу. Тільки бажано не звалювати на свої плечі дуже багато роботи, є ризик не впоратися, постарайтеся бути реалістичніше. Добре б не базікати зайвого, ваші слова можуть бути використані проти вас. Але і не приховуйте своєї радості або засмучення від близьких. Вони з розумінням поставляться до цього. Їхня підтримка підбадьорить вас і додасть сил. Сприятливий день – вівторок, несприятливий день – четвер.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). На роботі й по відношенню до ділових партнерів постарайтеся вести себе більш стримано,  відкиньте емоції. Говоріть спокійно і по суті, навіть якщо ви виявили обман або чиїсь корисливі інтереси. Краще докладіть зусилля й енергію на налагодження нових професійних зв’язків. Начальство відзначить вашу цілеспрямованість і ділову хватку, і, ймовірно, задумається про заохочення. У вихідні вдома і в сім’ї вас очікує спокій і благополуччя. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий день – вівторок.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Вам доведеться проявити гнучкість розуму і максимум кмітливості. Проте ви можете отримати солідний прибуток. Подивіться філософськи на ситуацію, що склалася, не перестарайтеся з тиском на оточуючих. Краще поступитися коханій людині, ніж втратити її. Будьте особливо уважні до свого оточення, є можливість отримати нового друга. Постарайтеся розумно спланувати вихідний день і тоді самі відчуєте, що ж необхідно в ці вихідні зробити. Сприятливий день – вівторок, несприятливий день – середа.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Постарайтеся розвантажити себе від зайвих і чужих справ. Несподівані проблеми можуть загальмувати вас, втомити і практично довести до стресу. Не опускайте руки, у вас все вийде, але буде потрібно на порядок більше зусиль. Щоб не втрачати впевненості та позитиву, частіше спілкуйтеся з друзями і близькими людьми. У вихідні намагайтеся в усьому знати міру, інакше бажання як слід відпочити після важкого тижня може вам нашкодити. Сприятливий день – четвер, несприятливий день – понеділок.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Терпіння допоможе зберегти свої позиції у відносинах, як у сім’ї, так і на роботі. У давній дружній компанії може скластися неоднозначна ситуація, і багато що залежатиме від ваших дій. Було б не зайвим влаштувати маленьке свято, вам необхідно винагородити себе за хорошу роботу. У вихідні бажано уникати гучних вечірок, так як вони принесуть лише втому та розчарування, краще займіться собою. Сприятливий день – вівторок, несприятливий день – п’ятниця.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Настає сприятливий період в плані партнерських відносин, вони будуть вигідними для вас і вашої справи. Але зараз не той момент, коли варто плисти тільки за течією. Ви можете сміливо відстоювати свою позицію. І у вас з’явиться шанс відчути на губах смак перемоги. У вас не вийде догодити всім, але із загального оточення ви виберете насправді важливих людей. У вихідні варто розслабитися і пожити в своє задоволення. Сприятливий день – понеділок, несприятливий день – субота.

РИБИ (20.02-20.03). На роботі буде цінуватися ваша готовність оперативно включитися в спільну справу, але не прагніть вирішувати всі завдання самотужки. Краще працювати в команді. Доброзичливість і гнучкість у відносинах з людьми стануть протиотрутою проти можливого нервового зриву. Ви будете буквально випромінювати енергійність, впевненість у своїх силах, прагнення бути попереду, і ці якості знайдуть гідні точки прикладання. У вихідні не повторюйте помилок минулого в особистому житті, це може принести тільки біль і розчарування. Сприятливий день – середа, несприятливий день – вівторок.