Гороскоп на 14-20 червня для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН (21.03-20.04). З’явиться можливість підвищити професійний рівень. Перед вами обіцяють відкритися нові обрії, тільки менше балакайте та більше робіть. Можуть виникнути важливі обставини, які змінять ваші плани. У вихідні рідні нагадають про себе, постарайтеся надати їм необхідну допомогу.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Ви будете отримувати задоволення від ділових зустрічей і контактів. Спілкуєтеся ви зараз легко й невимушено. Життєрадісність і оптимізм зроблять вас чудовим співрозмовником і партнером. На роботі постарайтеся не показувати свій бурхливий темперамент, не розпорошуйтеся й не відхиляйтеся від наміченої стратегії. У вихідні не варто йти на конфлікт, знайдіть інший вихід зі становища.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Відмінний тиждень. Перед вами відкриті всі шляхи. Зірки радять вирушити в подорож. Обіцяють гарну погоду, тепле море, мальовничі гори і приємну компанію. Чекайте на дорогі подарунки й сюрпризи від коханої людини. Ви зараз близькі, як ніколи, до виконання ваших найзаповітніших бажань.

РАК (22.06-23.07). Доля може подарувати вам приємні знайомства, кар’єрний ріст та успіх в особистому житті. Але будьте обережні при прийнятті рішень, самообман здатний зіграти з вами злий жарт. Навколо вас можуть кипіти справжні пристрасті, залишайтеся розсудливими. У вихідні вирушайте за місто.

ЛЕВ (24.07-23.08). Доля може надати вам кілька шансів, саме час щось змінити у звичному житті, щоб досягти нових висот. Але вашим таємним ворогом може стати зайва самовпевненість. Постарайтеся тверезо оцінити свої таланти та можливості. І не відмовляйтеся від порад професіоналів.

ДІВА (24.08-23.09). Постарайтеся не гнатися за чимсь більшим, інакше ви ризикуєте втратити те, що вже маєте. Потрібно максимально зосередитися на тому, чим займаєтеся в цей момент, краще робити одну справу, але добре. Не варто квапитися з остаточним рішенням, тому що геніальна на перший погляд ідея загрожує не дожити до практичного втілення. У вихідні постарайтеся співвіднести свої бажання з бажаннями близьких людей.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Може надійти цікава ділова пропозиція, яка відкриває перед вами нові можливості. Минулі заслуги дозволять вам почати досить перспективну справу. Імовірні нетривалі поїздки або відрядження. У вихідні влагодяться сімейні проблеми, почнеться період повного взаєморозуміння та необхідної допомоги з боку близьких людей.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Придатний тиждень для демонстрації своїх численних талантів. Їх обов’язково помітять і винагородять. Вас буде супроводжувати удача в справах, чекайте на солідний прибуток. Порадують новини в особистому житті. Ваш оптимістичний настрій подарує гарний настрій близьким людям і друзям, ви будете бажаним гостем у будь-якій компанії. У випадку виникнення спірних ситуацій замість завзятості пустіть у хід усю вашу чарівність, тоді результат перевершить усі ваші очікування.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Можливе знайомство із цікавими людьми, прислухайтеся до випадково отриманих нарад. Життя відкриє перед вами нові перспективи в роботі і в особистій сфері. У розмовах із друзями не варто занадто тиснути на них, шукайте компроміс. Не беріть близько до серця уїдливі слова, вони швидше за все будуть лише жартом, а образа може призвести до великої сварки.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Сприятливий для вас час практично в усьому. Вам буде багато що вдаватися, особливо якщо ви станете працювати не самостійно, а в співробітництві з іншими, адже так і легше, і вигідніше. Правда, для цього доведеться час від часу прикушувати собі язика, щоб не розполохати партнерів надмірно критичними зауваженнями.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Варто зайнятися встановленням більш тісних контактів з колегами – це допоможе в розвитку вашої кар’єри. Але реальність внесе свої виправлення у ваші повітряні замки. Розраховуйте тільки на себе, тому що інші можуть помилятися або підвести з незалежних від них обставин. У вихідні шукайте компроміс із коханою людиною, адже тільки так ви закладете основу сімейному життю.

РИБИ (20.02-20.03). Ви повинні бути відкриті для пропозицій, і вони почнуть надходити до вас у наростаючому темпі. У рішенні ділових питань більше покладайтеся на інтуїцію, логіка навряд чи приведе вас до бажаних результатів. Виявляться удалими ділові поїздки та переговори. Не варто робити безвідповідальних вчинків, навіть таких, які видадуться вам дріб’язковими.