Гороскоп на 13 – 19 липня для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН (21.03-20.04). Вам буде важливо вміти налагоджувати контакти та взаємини з людьми. Спробуйте стриматися від критики, але й відверто лестити теж не варто. Можливі напади агресивності.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). У роботі непогано б зайнятися новими й невивченими напрямками, а не тупцювати на одному місці. Але щоразу уникайте радикальних рішень, нове має будуватися поступово. Складна ситуація в особистому житті може зажадати негайного вирішення.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Ви в силах вирішити свої проблеми самі, і почати тут потрібно з того, щоб, принаймні, не створювати зайвих проблем іншим – одразу полегшає жити. Ваша енергія б’є ключем, ваші бажання виконуються, ви рухаєтеся до потрібної мети, навіть якщо поки не помічаєте цього.

РАК (22.06-23.07). Ви повні задумів і сил для їхнього здійснення. На висоті буде ваша винахідливість і професіоналізм, завдяки чому ви заслужите повагу з боку колег. Варто поринути в дрібні проблеми та вирішити їх без зайвих зусиль.

ЛЕВ (24.07-23.08). Чим активніше ви будете, тим більшого успіху досягнете. Події дозволять придбати коштовний практичний досвід. Якщо ви в чомусь будете сумніватися, не соромтеся поставити запитання, а навантаження потрібно розподіляти.

ДІВА (24.08-23.09). На вас чекає маса важливих справ і відповідальних доручень,у ваших інтересах зайнятися ними щільно. Можливо, вам доведеться вислухати чиїсь відверотості, збережіть почуте, та й сам факт такої розмови, у таємниці – вам будуть вдячні. Займіться реалізацією власних планів, відступи від наміченого шляху небажані.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Перед вами буде стояти вибір, доведеться вирішувати серйозні проблеми. Не варто збирати образи та розчарування, це лише ускладнить ваше життя. Найкраща тактика поведінки для вас – це спокійно робити свою справу, і ваші старання будуть обов’язково оцінені. Потерпіть, розпал страстей поступово буде слабшати.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Час сприяє розв’язанню всіх ваших проблем. У вас з’явиться можливість робити те, що вам хочеться, а не слідувати тільки боргу. Ви зможете впоратися з усіма складнощами й відчути себе переможцем. На вас чекає солідний прибуток. Якщо ви задумали поміняти роботу, то здійснюйте свої задуми, вам надійде досить вигідна пропозиція. В особистому житті на вас теж чекають радикальні та приємні зміни.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Усі справи пройдуть успішно, якщо ви зумієте зберегти піднесений настрій. Варто з обережністю ставитися до компліментів від людей, з якими вас зводять ділові питання. Не дозволяйте собі розслабитися й перейти на довірчий тон – цим можуть скористатися вам у збиток.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Гарний тиждень. Нині ви можете розкрити свої здатності і яскраво й талановито виявити свою натуру. Ви відчуєте приплив сил і енергії, і тому впораєтеся з усякою роботою, за яку візьметеся. Єдине, від чого варто втриматися, так це від участі у нових проєктах і сумнівних угодах.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Важливо не дратуватися й не зневірятися у собі. Не звертайте уваги на підколки «доброзичливців», у вас усе вийде. Відчувши смак новизни, ви вирішите для себе щось важливе.

РИБИ (20.02-20.03). Ви ще не повністю встигнете насолодитися досягнутим, як труба покличе на скорення нових вершин. Вам навряд чи призначено відпочити від праведних праць, скоріше, навпаки, життя обіцяє більшу, ніж звичайно, активність у всіх відносинах.