Гороскоп на 12-18 липня для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН (21.03-20.04). Слід перемогти особисту лінь. На вас чекають відмінні результати. Багато справ нарешті зрушаться з мертвої точки. Почне ґрунтовно налагоджуватися ситуація на роботі, зростуть доходи, покращиться особисте життя і, нарешті, навіть підвищиться життєвий тонус. Ви станете активнішими та легкими на підйом.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Сприятливий час для внутрішньої роботи і самовдосконалення. Однак доведеться і багато спілкуватися, можуть зав’язатися нові знайомства, спливти старі зв’язки. Ви можете відчути приплив бадьорості, що позитивно відіб’ється на вашій працездатності. У вихідні стримайте свій запал і амбіції, а вільний час постарайтеся провести на самоті. Не поспішайте приймати серйозні рішення в особистому житті.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Наступає час значних змін у вашому особистому житті, і вони виявляться до кращого. Ви знаєте, що робити, ідіть до своєї мети, і вас чекає успіх. Перед вами будуть розкриватися різноманітні можливості, які сприяють скоренню нових вершин. Постарайтеся зберігати рівновагу та вірити у краще.

РАК (22.06-23.07). Ви успішно вирішите багато складних завдань. Але якщо ви не бажаєте стати учасником скандалу середніх розмірів, тримайтеся подалі від емоційно неврівноважених представників вашого оточення. Загрожує загостритися питання про зарплатню і про професійний ріст. Вихідні дні обіцяють прекрасний відпочинок.

ЛЕВ (24.07-23.08). Фортуна може відвернутися від вас. Схоже, багато вашого лиха – від утоми, що нагромадилася. Імовірні конфлікти та затяжні з’ясування відносин на роботі. Має сенс щось поміняти, можливо, коло знайомств, можливо, імідж. Сприятливий період для виношування задумів, ви будете з завидною легкістю генерувати ідеї. Реалізацію їх, щоправда, доведеться поки відкласти.

ДІВА (24.08-23.09). Цей час буде періодом сприятливим у всіх відносинах, якщо, звичайно, ви не станете ледарювати. Втім, ледарювати вам і не дадуть. Постарайтеся зосередитися та завершити невідкладні справи.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Не робіть різких рухів, рухайтеся вперед у тому ритмі, який для вас найбільш комфортний. Не варто зараз занадто замислюватися над тактикою, багато рішень прийдуть до вас по ходу справи. Не сприймайте все занадто серйозно, це додасть вам більше захопленості й розкриє ваші творчі можливості.

СКОРПІОН (24.10-22.11). На вас очікують нові життєві установки. Стане очевидно, що більше неможливо триматися за старе, прийшов час змін. Кохана людина укаже вам правильний шлях. Усе задумане зможе здійснитися, якщо ви спокійно і чітко будете робити свою справу. У вихідні ви зрозумієте, що здатні на багато чого.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Зараз не час воювати, краще пристосовуватися до обставин. Короткі поїздки будуть вдалі та познайомлять із масою цікавих людей. Можливі привабливі пропозиції з приводу нової роботи. У вихідні навколо вас можуть бушувати пристрасті, але вам ніщо не загрожує, тож зберігайте спокій.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Схоже, ви готові зайняти активну позицію в якості порадника з будь-яких питань і професіонала в будь-якій сфері діяльності. Але ваші досягнення на рівні міркувань необхідно підтвердити практикою, і можливість зробити це у вас буде. Вихідні гарні для відпочинку за містом у колі родини. Тільки не намагайтеся нав’язати навколишнім свій погляд на геть усе, нехай кожен робить те, що йому подобається.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Ініціативність і зібраність – от якості, які вам просто необхідні, щоб управляти ситуацією. Бажано не шукати лазівок, а діяти законними шляхами. Вам доведеться вчитися володіти собою, своїми емоціями, а це буде не так просто. У вихідні близькі люди чекають від вас прийняття важливого рішення, не розчаровуйте їх.

РИБИ (20.02-20.03). Ви будете здатні вирішити найскладніші, практично непереборні завдання. Це час активних дій і блискавичної реакції. Не витрачайте сили даремно, не балакайте зайвого. Будуть надходити цікаві пропозиції у діловій сфері. Не вплутуйтеся в сумнівні справи.