Гороскоп на 10-16 серпня для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН (21.03-20.04). Подолати виникаючі перешкоди вам дозволить впевненість у правильно обраному напрямку та власних силах. Не слухайте тих, хто буде вам говорити, що ви все робите неправильно. Не довіряйте всім без розбору, вони дбають лише про свої інтереси. На вас чекають зустрічі з людьми з давнього минулого і нові знайомства.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Проаналізуйте події, в епіцентрі яких ви раптово опинилися. Удалий час для серйозної розмови або важливого кроку. Вас буде супроводжувати гарний настрій, можна сміливо втілювати в життя найавантюрніші плани, не побоюючись ускладнень.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). На роботі вам, можливо, доведеться повернутися до старих проєктів, і вони принесуть новий прибуток. Усе складається вдало, і ви зможете зберегти рівновагу, перебувати у спокійному настрої, не допускати метушні і не проявляти поспіху у справах.

РАК (22.06-23.07). Займайтеся тільки тими справами, які вже початі й вимагають продовження. Радійте життю й постарайтеся підтримати гармонію у власній душі й у своїй родині. Виявіть якнайбільше терпіння та м’якості у спілкуванні з близькими. Імовірні сварки і конфлікти.

ЛЕВ (24.07-23.08). Вам необхідно зібратися та сконцентруватися перед вирішальним ривком. Обходьте гострі кути, краще не привертати до себе зайвої уваги. Період досить напружений. Роботи нагромадилося дуже багато, і ви, як завжди, незамінні.

ДІВА (24.08-23.09). Ваші справи підуть угору за умови, що ви не будете критикувати колег і намагатися всім довести, що ви краще за всіх знаєте, як потрібно працювати. Даремна метушня навколо вас може викликати деяке роздратування, постарайтеся розслабитися і живіть із задоволенням.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Спробуйте зрозуміти, чи влаштовує вас та роль, яку ви зараз виконуєте на роботі та у родині. Якщо ні, то ви досить легко зможете від неї відмовитися. Озерніться по сторонах, і тверезо, без ілюзій гляньте на своє життя, тому що настав момент конструктивних змін.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Удалий час, коли ви зможете позбутися непотрібного вантажу і будете повільно, але наполегливо просуватися до намічених цілей. Ви можете бути відвертими і не приховувати своїх почуттів, тому що навколо вас дійсно близькі люди та однодумці. І разом ви можете гори згорнути. На вас очікує купа задоволень в особистому житті та великий прибуток.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Не час щось міняти, варто розслабитися й сумлінно виконувати свою справу. Не створюйте для себе зайвих проблем через вашу гіпервідповідальність та надмірне прагнення контролювати геть усе. Усім не допоможеш, а от вас можуть використати, а потім кинути.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Вас можуть загнати в глухий кут. Можливо, вам доведеться робити те, чого ви раніше не робили. Що ж, чимало того, чому можна навчитися на ходу. Однак авантюрні пропозиції загрожують повести вас у немислимі нетрі. Тож будьте обережні.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Ваше занепокоєння з приводу власних можливостей безпідставно, спробуйте зупинитися на чомусь певному і йдіть до кінця. Ситуація на роботі зміниться на краще, тільки не перестарайтеся з оригінальністю. Втілюючи заповітні плани в життя, варто все ж враховувати думку близьких.

РИБИ (20.02-20.03). Бажано проявляти більше фантазії, почуття гумору й оптимізму. Намагайтеся скрізь знаходити нестандартні рішення, це суттєво допоможе і вдома, і на роботі. Добре б ставитися спокійніше до критики, спрямованої на вашу адресу. Головне – не сваріться з керівництвом і з колегами.