Гороскоп на 1-7 лютого для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН (21.03-20.04). Вам буде необхідно сконцентрувати свої зусилля на роботі. Наступає досить продуктивний період, особливо в професійній сфері, тільки не слід ризикувати або погоджуватися на сумнівні пропозиції. Якщо ви щось не встигнете, не лихо, незабаром може з’ясуватися, що це й не потрібно було робити. У вихідні вас можуть порадувати несподівані гарні новини, але не дозволяйте родичам сідати вам на шию.

ТІЛЕЦЬ (21.04-21.05). Вам доведеться розгрібати рутину й те, на що раніше не вистачало сил. Для кожної речі й завдання знайдеться необхідне місце й час. Буде важко, однак це того варте. На вас чекає моральне задоволення і матеріальний успіх. У вас не буде недоліку в нових ідеях. Прислухайтеся до нової інформації, але ретельно перевіряйте її, і, якщо вона не перекручена, ви зможете застосувати отримані відомості в роботі.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Постарайтеся спокійніше ставитися до раптових змін ситуації. Удача на вашому боці. Зосередьтеся на важливому, поставте мету, і ви одержите те, чого прагнете. Причому обставини самі складуться на вашу користь. Вам навіть не доведеться штурмувати жодні фортеці. На всі головні питання близькі люди і саме життя будуть відповідати вам «так». Любов допоможе й надихне.

РАК (22.06-23.07). Досить нервозний період, доведеться неабияк потрудитися. Для реалізації наміченого не вдавайтеся до тиску на оточення, інакше все може обернутися проти вас же. Придивіться до «підводних плинів» на роботі, щоб не опинитися осторонь найважливіших подій.

ЛЕВ (24.07-23.08). Ви можете розкрити свої здібності, не варто думати, що ваш зоряний час ще не настав. Удача буде супроводжувати вас багато в чому. На вас чекає кар’єрний ріст, що відкриває ширші обрії. Ви відчуєте приплив сил і активності, і тому впораєтеся з усякою роботою, за яку візьметеся. У вихідні постарайтеся дотримуватися старих, перевірених шляхів.

ДІВА (24.08-23.09). У діловій сфері панує спокій і рутина. Для вас може виявитися непосильним завданням контролювати ситуацію. Що взагалі непогано. На перший план вийдуть проблеми особистого характеру й сімейні справи. Можуть виникнути деякі перешкоди у здійсненні ваших планів, можливо, буде важко зрозуміти і прийняти поведінку близької вам людини.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). З начальством краще не конфліктувати. Постарайтеся зарекомендувати себе справжнім професіоналом. Виявіть терпимість стосовно колег, і ваші справи будуть складатися досить успішно. Сконцентруйтеся на найважливіших проблемах і не розпорошуйтеся по дрібницях. Ви можете зрозуміти щось важливе про близьку людину. Вихідні пройдуть досить романтично.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Період буде сповнений діловими зустрічами й вигідними проєктами. У професійній сфері вам буде забезпечена стабільність і добробут, якщо ви не будете лінуватися. Вас очікує кар’єрний ріст і солідний прибуток. Можуть зробити вигідні пропозиції, які надзвичайно потішать вас. Але й в особистому житті ви зважитеся на важливий крок, знайдете щастя взаємного кохання.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Чекає багато успішних справ, спілкування й розваг. Вас зацікавлять новини, перспективні знайомства й важливі розмови. У вас буде можливість кинути всі сили на роботу й показати всім, який ви цінний і незамінний співробітник. Можуть з’явитися незавершені справи, можете сміливо брати собі в помічники близьких людей. Вихідні – вдалий період для відновлення гардероба або покупки побутової техніки для дому.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Вам необхідно твердо стояти на своєму, навіть якщо на вас будуть давити, щоб ви змінили свою думку. Підтримка керівництва дозволить позбутися ворожнечі й інтриг колег. Вас порадують новини особистого характеру. У вихідні вас очікує тотальна зайнятість: ви самі не залишите собі ані хвилини вільного часу, будуючи плани й ставлячи перед собою нові цілі. Але все-таки варто виділити час для повноцінного відпочинку.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Навалиться гора роботи. Будьте зібрані, і ви зможете встигнути зробити багато чого, практично не відчуваючи втоми. Може надійти цікава ділова пропозиція, не відмовляйтеся від неї. Та й в особистому житті давно назріли зміни.

РИБИ (20.02-20.03). Ваші успіхи й досягнення – це досить похвально, але прийшов час рухатися вперед. Вам буде нудно тупцювати на місці. Зараз непоганий час для примирення з друзями й поновлення романтичних стосунків, якщо такі останнім часом переживали не кращий період. У вихідні приємні події можуть відбутися із вашими дітьми.