Гороскоп на 1-7 червня для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН (21.03-20.04). На роботі краще привертати до себе поменше уваги. Ваші ідеї зараз занадто вже екстравагантні, скоро ви й самі це зрозумієте. Зірки попереджають, що буде занадто багато біганини й метушні.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Не варто побоюватися змін, для них зараз вдалий час. Може початися ваше сходження кар’єрними сходами, але про свої успіхи краще навколишнім поки не розповідати. Варто йти від відкритих конфліктів.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Вдалий час для роботи, відпочинку та подорожей. Якщо ви віддасте перевагу активному відпочинку, то це тільки піде на користь вашому здоров'ю. Важливо зберігати щиросердечну рівновагу і вірити в краще.

РАК (22.06-23.07). Будьте зібрані та наполегливі. Тоді навіть можливі перешкоди у справах особливо не вплинуть на результат. Вам буде легко освоювати нові області знання, на все
вистачить терпіння й цілеспрямованості.

ЛЕВ (24.07-23.08). Особливо важливо не метушитися. Не сумуйте, розгляньте ситуацію з усіх боків. Це дозволить заощадити час і сили, які ви витратили б на безглузді дії. А от у вихідні буде корисною фізична праця.

ДІВА (24.08-23.09). Значних зусиль може зажадати професійна сфера. Плани можуть помінятися, строки виявитися зірваними. Не варто завантажувати себе нудотною роботою і взагалі зайво перенапружуватися. На вас чекають зустрічі із давніми, гарними друзями.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Не вірте лестощам, не приймайте занадто привабливих пропозицій. Подумайте, кому це вигідно. Суперечки з керівництвом і колегами принесуть тільки проблеми, краще шукати точки дотику.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Зараз час змін. Велика ймовірність того, що ви зможете правильно оцінити своє місце в житті, і навіть зрозуміти, що в ньому важливо, а що – ні. Не виключені розлучення й нові шлюби, які подарують щастя. Нині будь-яка ваша ініціатива має досить високі шанси виявитися результативною.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Гарний тиждень для трудових звершень і одержання солідного прибутку. Вас буде супроводжувати удача у важливих знайомствах, зустрічах і поїздках. Ваш авторитет помітно зміцниться, що створить основу для позитивних змін.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Ви будете схильні лізти зі шкіри геть, щоб догодити навколишнім, але це не перешкодить їм пред'являти до вас різноманітні претензії. Зараз чудовий момент для тих, хто честолюбний і прагне виявити себе на роботі з кращого боку.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Вам необхідно уважно стежити за своєю мовою і поведінкою, інакше не уникнути сварок і інтриг. На роботі вам, схоже, спробують нав'язати чужу думку, добре б відмовитися в коректній формі.

РИБИ (20.02-20.03). Ви можете занадто захопитися побудовою стратегічних планів, краще зайнятися вирішенням насущних проблем. Але зараз не кращий час, щоб намагатися прискорювати рішення ділових питань. Важлива якість, а не швидкість.