Гороскоп на 16-22 березня для усіх знаків Зодіаку

ОВЕН (21.03-20.04). Важливо не впустити момент, коли ви будете здатні продемонструвати свої таланти навколишнім. Адже ваш авторитет і популярність помітно зростуть. Ваша особиста чарівність допоможе вам у вирішенні професійних проблем. У вас може з’явитися можливість розібратися, хто вам справжній друг, а хто – просто приятель, і відкриття може вас здивувати. У вихідні зосередьтеся на родині й займіться домашніми справами, що накопичилися.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Якщо ви намагаєтеся робити якнайкраще, а виходить, як завжди, це знак того, що ви не зовсім розумієте, що, власне кажучи, робите. Не розпорошуйтеся, поставте собі конкретну мету. Не варто приділяти увесь час роботі. А от у вихідні не виключено, що вам доведеться працювати, але й повеселитеся ви потім від душі.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Зірки обіцяють вам приємні зміни в особистому житті. Ви можете поринути у новий жагучий роман, вам освідчиться в коханні людина, яку ви раніше вважали просто другом. У професійній сфері на вас також чекає успіх, вигідні пропозиції та додатковий прибуток.

РАК (22.06-23.07). Женіть геть від себе сумніви у своїх силах. У вас досить енергії, щоб досягти поставлених професійних цілей. Поверніться до незавершених справ і постарайтеся вчасно усунути неточності, що виникли. Ви отримаєте довгоочікувану звістку, яка потішить вас. У вихідні кохана людина подарує вам щось особливе.

ЛЕВ (24.07-23.08). Ви будете схильні занадто захоплюватися й кидати початі справи, не довівши їх до кінця. Однак доведеться зосередитися на чомусь одному. При вдалому збігу обставин грошей стане більше, і вони втратять для вас колишнє значення. Побережіть себе, не варто звалювати на свої плечі непосильну ношу як на роботі, так і вдома. Діти потішать вас своїми успіхами.

ДІВА (24.08-23.09). Слушна мить для зміни свого життя на краще. Забудьте про невдачі. Бажано дати спокій старим проблемам та сконцентруватися на нових ідеях. Прагніть самостійності у справах і волі у творчості. Постарайтеся втриматися від активної діяльності й зайвої ініціативності. У вихідні можете розраховувати на допомогу й підтримку друзів. Проведіть вихідні весело.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Вам буде іноді здаватися, що все неможливе можливе, треба лише дуже захотіти. Ви опинитеся у потрібний час у потрібному місці. На роботі поставтеся з увагою до своїх обов’язків, не випускайте з уваги дрібниць. У вихідні дні відпочиньте від метушні й прийміть пропозицію коханої людини вас трохи побалувати.

СКОРПІОН (24.10-22.11). На вас чекають успіх у справах, кар’єрний ріст і значний прибуток. Усі ваші вкладення окупляться. Причому більші суми дістануться вам майже без зусиль. Тому що ваша майстерність і репутація будуть працювати на вас. Зараз здійснюються бажання. Так що не бійтеся мріяти. Ви одержите саме те, чого прагнете.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Цей тиждень буде сприяти вашій діловій активності, реалізації нових ідей і планів. Тільки їх бажано ще раз проаналізувати, звернути увагу та усунути недоліки, перш ніж почати втілювати проєкти в життя. Постарайтеся бути зібраними, не витрачати час на порожню балаканину. Добре би у вихідні потішити близьких.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Вам не варто шукати вигоду. Просто робіть свою справу і за можливості допомагайте іншим. Зараз небажано починати щось нове, краще розібратися зі старими проблемами. Партнери можуть запропонувати цікавий проєкт, який заслуговує на увагу. У вихідні дні влаштуйте зустріч із друзями.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Постарайтеся не перенавантажувати себе роботою, краще зробити менше за обсягом, але більш якісно. Обставини можуть виявитися сильнішими за вас. Не сумуйте, навіть якщо поки не виходить досягти бажаного. Краще уникати необачних вчинків, ілюзій, втрат. Вас може потішити вигідна ділова пропозиція. У вихідні не виключається підвищений інтерес до домашніх та сімейних питань і успішне їхнє рішення.

РИБИ (20.02-20.03). Без особливих коливань втілюйте у життя ваші плани, навіть якщо колеги сумніваються в успіху. Ситуація зараз сприяє прийняттю серйозних і відповідальних рішень. Покладайтеся тільки на себе. Постарайтеся переглянути ваші стосунки з родиною. Можливо, ви стали надто запальними або неуважними.