Днями у дитячій бібліотеці “Еврика” відбулась мультимедійна презентація “Ми – господарі Євро-12” для учнів 5-х класів гімназії № 107. Бібліотекарі підготували для школярів віртуальну подорож по всіх українських спортивних аренах, які приймуть матчі Євро-12 та запросили на зустріч директора ДЮСШ ФК “Металург” Леоніда Ключика.
Працівник читального залу Марія Фурлет розповіла дітям про історію футболу, продемонструвала відеоролик про спортивні організації, талісмани та єврокубки.
Після презентації діти взяли участь у різноманітних конкурсах та вікторині. Цікавими футбольними історіями та своїми спортивними досягненнями поділився з дітьми професіональний футболіст, директор ДЮСШ ФК “Металург” Леонід Ключик.
Крім того, до цієї події учні шкіл Південного мікрорайону підготували малюнки на тему “Молодь – за здоровий спосіб життя”, а бібліотекарі – виставку літератури про спорт.
Завідуюча бібліотекою Лариса Печенізька розповіла “ЗС”, що завдяки подібним заходам бібліотекарі долучають своїх читачів до знань про чемпіонат Європи, у дітей виховується дбайливе ставлення до свого здоров’я, гордість за Батьківщину.
“У наших майбутніх планах – виїзні зустрічі з читачами на спортивних майданчиках району, інформування підростаючого покоління про здоровий спосіб життя та залучення нових читачів та цікавих людей до бібліотеки”, – говорить Лариса Печенізька.