Генеральний директор Запорізької АЕС Олександр Остаповець нагороджений Запорізькою облдержадміністрацією, обласною радою та Запорізькою обласною організацією ветеранів України за активну участь у телемарафоні «Пам’ять», вагому роботу в сфері соціального захисту старшого покоління і патріотичного виховання молоді.

Почесну місію вручити нагороду генеральному директору найбільшої АЕС Європи виконала голова Енергодарської міської організації ветеранів війни та праці Надія Іванісова.

«Від шеститисячного колективу нашої організації хочу привітати Вас, побажати Вам здоров’я, успішної праці і подякувати за участь в таких благодійних заходах. Запорізька АЕС була і залишається для ветеранів Енергодара надійним другом», – сказала Надія Андріївна.

У свою чергу, приймаючи нагороду, Олександр Анатолійович підкреслив, що вона належить всьому трудовому колективу Запорізької АЕС: «Усі заходи, в тому числі і благодійні, відбуваються з ініціативи персоналу, профспілкового комітету і профактиву – завдяки ініціативності, активності та щирому бажанню допомогти».

Довідка: Телемарафон «Пам’ять» проводиться в Запорізькій області вже протягом 20 років. Участь в ньому беруть підприємства, приватні підприємці, депутати та представники органів влади, всі небайдужі жителі області. Кошти, зібрані в рамках благодійної акції, розподіляються, в першу чергу, госпіталям і лікарням, а також ветеранським організаціям.