Центральний запорізький фонтан на головній площі міста – Фестивальній – запустять до свята Дня Незалежності України. До цього, нагадаємо, фонтан не  функціонував кілька років.

5 серпня фонтан запустили в тестовому режимі. У цей день чимало запоріжців зробили фотографії на фоні струменів води, адже тут більше 30 років  було улюблене місце відпочинку городян із приємним мікрокліматом. Запоріжці згадують, що після запуску фонтан був світломузичним, біля нього влаштовувалися невимушені дискотеки.

Зараз триває поточний ремонт фонтану, до 24 серпня він повноцінно запрацює. А наступного року тут проведуть більш значущий ремонт.

До 2013 року цей фонтан знаходився на  балансі КП “Титан”,  потім його передали під управління департаменту ЖКГ, тепер за фонтан знову відповідає КП “Титан”.

Нагадаємо, що світломузичні фонтани, де б вони не були – у Лас-Вегасі чи Вінниці – завжди збирають навколо себе багато місцевих мешканців та туристів. У запорізького фонтану з’явився шанс відновити свій статус приємної «родзинки» міста.