Режисери підготували для кіноманів чимало хороших прем’єр, які піднімуть настрій у холодну лютневу пору

Хижі пташки та фантастична Харлі Квін (з 6 лютого)Birds-of-Prey-e1578925334421

Прем’єра, на яку вже давно очікують кіномани та фанати коміксів. Після остаточного розриву з Джокером Харлі Квін шукає свій власний шлях у житті. На цьому шляху вона збирає загін з інших супергероїнь, таких  як Чорна Канарейка, Мисливиця і Рене Монтойя (на прізвисько Питання). Разом дівчата намагатимуться врятувати від зла маленьку дівчинку на ім’я Касс та чинитимуть опір кримінальному босу Чорній Масці на ім’я Роман Сайоніс. Це продовження фільму “Загін самогубців”, але вже без Джокера, та перша стрічка з трилогії про Харлі Квін.

Троль: Історія з хвостом (з 6 лютого)

maxresdefault

За сюжетом, фантастичною країною тролів, що схована далеко в гущавині лісу, править мудрий та справедливий король Гром. У нього є син Трим, який давно вже мріє в усьому бути рівним з дорослими. І йому випадає така можливість. На щорічному турнірі найсміливіших та найсильніших король Гром потрапляє до пастки. Підступний дух вкрав його хвіст, через це король перетворився на камінь. Трим має усього три дні, аби визволити батька. Для цього він відправляється в складну та небезпечну подорож через країну тролів Єрвод.

Острів фантазій (з 13 лютого) FI-af1

В основі  стрічки лежить однойменний серіал. Фільм розповідає про групу людей, які відправляються на незвичайний тропічний курорт. Його власник може зробити реальними  найсміливіші фантазії своїх відвідувачів, однак якоїсь миті фантазії перетворяться на жахи у реальності, а тропічний рай стане пекельною пасткою. Щоб вибратися з неї, головним героям знадобиться докласти чимало зусиль.

Кінгс Мен (з 13 лютого)5d9201f81971a

“King’s man: Початок” – американсько-британський пригодницький бойовик, приквел однойменної шпигунської трилогії. Він більш детально розповідає про історію зародження таємної організації Kingsman. Дія фільму розгортається на початку ХХ століття, на відмін від франшиз “Kingsman: Секретна служба” та “Kingsman: Золоте кільце”, які зосереджені на сучасному світі. За сюжетом, перші агенти Kingsman мають зірвати змову тиранів та кримінальних геніїв,  що прагнуть розв’язати світову війну.

Сенсація (з 13 лютого)1000_545_1580129993-9150

Сюжет кіно, заснованого на реальних подіях, розповідає про найвпливовішу медіа-корпорацію всіх часів – Fox News. Вона представлена очима трьох жінок, які працюють в ній та стали жертвами сексуальних домагань із боку Роджера Ейлса, голови корпорації. Через цей скандал чоловік пішов у відставку. Цей вчинок запустив ланцюг невідворотних подій, які  вплинули не лише на рейтинг медіа, а й на весь світ.

Гретель і Гензель (з 20 лютого)1578054225-3761

Сюжет базується на однойменному творі братів Грімм. У центрі сюжету – дівчинка Гретель, яка разом зі своїм братом Гензелем у пошуках їжі та роботи знаходять казковий солодкий будиночок.  Однак це не звичайна казочка, бо прогулянка сестри і брата перетвориться на справжній жах, адже їм доведеться вступити в сутичку зі злою відьмою.

Читайте також: 5 “снігових” книжок про зиму