Днями в дитячій бібліотеці “Eврика” Комунарського району відбулось екологічне свято “Цей дивовижний світ природи” для учнів 3-Б класу НВЗ № 103, їх батьків та читачів. Юні читачі написали листи до жителів нашої планети з проханням берегти природу та відправили їх на повітряних кульках у небо.

 

 

Завідуюча бібліотекою Лариса Печенізька розповіла “ЗС”, що мета проведення заходу – привернути увагу дітей до однієї з глобальних проблем людства – збереженню природи, зокрема, пташиного світу. “Подібні акції у стінах бібліотеки проводяться систематично, діти читають вірші, екологічні казки, малюють та беруть участь у тематичних вікторинах та конкурсах. До цього свята бібліотекарі підготували також книжкову виставку та цікаве слайд-шоу. Родзинкою свята стало закликання весни з частуванням печива у вигляді пташок-”жайворонків”, які випекли діти разом з батьками”, – підкреслила Лариса Сергіївна.

Класний керівник Наталія Кудрявцева зазначила, що діти протягом року проводили акцію “Бережіть птахів”, розповсюджуючи листівки, виготовляли годівниці, закликали жителів району до дбайливого ставлення до навколишнього середовища.

На святі діти в костюмах птахів разом з батьками брали участь в театралізованому дійстві, змагалися у різноманітних конкурсах та вікторинах.
“Свято, яке пройшло в бібліотеці, сприяє розвитку інтересу дітей до читання книг. Ми дуже вдячні міському управлінню культури та мистецтва, керівникам нашого району та всім, хто підтримує нас у реалізації таких важливих проектів. Сподіваємось на подальшу співпрацю та плідну роботу”, – говорить Лариса Печенізька.

Олександра БУДИЛКА