19 вересня в Запорізькій області одружилися 93 пари закоханих

Незважаючи на те, що четвер не вважається весільним днем, вчора в Запоріжжі було створено 57 нових сімей. А це, до речі, більше навіть ніж у День всіх закоханих. Як писав сайт «Запорозька Січ», цього року 14 лютого в Запоріжжі одружилися 33 пари.

р2

19.09.19 – дзеркальна дата. Магія цифр привабила закоханих різного віку – від 19 до 71 року. Дату весілля також буде легко запам’ятати.

Screenshot_125

 

Як розповіла «Запорозькій Січі» заступник начальника управління – начальник відділу державної реєстрації актів цивільного стану Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції в Запорізькій області Тетяна Мехтієва, найбільша кількість молодят розписалася в Центральному РАЦСі – 21 пара. Серед лідерів за кількістю одружень також Комунарський РАЦС, де весілля справили 15 пар. Трохи менше людей одружилися у Вознесенівському та Дніпровському РАЦСах – 8 та 7 відповідно. Найменша кількість закоханих офіційно зареєстрували свої стосунки в Хортицькому РАЦСі – 3, Заводському – 2 та Шевченківському – 1.

р1

Більшість закоханих заяви подавали за місяць. Але й були запоріжці, які не встигли зробити це завчасно. П’ять пар вчора одружилися в рамках проекту «Шлюб за добу».

Screenshot_126

 

-Закохані приділяють велике значення даті, коли вступають у шлюб, але як це впливає на подружнє життя, сказати важко, – підкреслила Тетяна Мехтієва.

Screenshot_127

 

Наприклад, минулої п’ятниці, 13 вересня, весіль в Запоріжжі було менше ніж зазвичай. Хоча вересень вважається місяцем весіль.

Screenshot_131

Тетяна Мехтієва також нагадала, що наразі закохані можуть одружуватися в будь-якому РАЦСі, незважаючи на місце реєстрації, а також у вихідні чи свята.

р6

До речі, саме 19 вересня у Центральному РАЦСі була зареєстрована тисячна пара. Ними стали Андрій Колодистий та Яна Шовкопляс.

Screenshot_129

Screenshot_128

Нагадаємо, мера Запоріжжя помітили у Центральному РАЦСі.

Читайте також: Як у Запоріжжі одружитися за добу.