Ворожі сили не припиняють обстріли українських населених пунктів. Так, днями жителі Запоріжжя чули вибухи та бачили дим. Цього разу люди не постраждали.

Зафіксовано 15 пострілів з РСЗО в бік населених пунктів на лінії зіткнення, руйнування невеликі.

В цей час Запоріжжя продовжує приймати евакуйованих з тимчасово-окупованих територій осіб, які перетинають лінію зіткнення та переміщуються у більш безпечні регіони України.

Останніми тижнями евакуація проходить стабільно, до 1500 людей щодня. Динаміка незмінна, 35-45% з евакуйованих – мешканці Херсонської області. З Маріуполя до 100 людей щодня. Більше половини – це мешканці Запорізької області, з Мелітопольського, Василівського, Пологівського та Бердянського районів.

Лінія зіткнення проходить у 40 км від обласного центру. Військові захищають безпеку цивільного населення. Запоріжжя приймає людей, які евакуюються, та направляє їх далі, на більш безпечні території у центральній та західній частині України.

На Українсько-Білоруському кордоні повідомляють про активізацію спроб проникнення ДРГ. У Запорізькій області ситуацію тримають під контролем та роблять все для попередження проникнення ворожих агентів.

Люди, коли приїздять, проходять через пункт перевірки. Їх перевіряють спеціальні служби, національна поліція та інші. Над попередженням проникнення працюють контррозвідувальні органи, які здійснюють відповідні заходи.

За матеріалами ЗОВА.