Оголошується Всеукраїнський конкурс з написання історико-публіцистичних нарисів на тему: “Повсякденне життя мого населеного пункту під час окупаційного періоду Другої світової війни”
2012 року Міжнародна громадська організація “Міжнародний Фонд “Взаєморозуміння і толерантність” у межах тематичного напряму щодо збереження історичної пам’яті про жертв нацистських переслідувань передбачає проведення Всеукраїнського конкурсу з написання історико-публіцистичних нарисів на тему: “Повсякденне життя мого населеного пункту під час окупаційного періоду Другої світової війни” серед учнів старших класів загальноосвітніх навчальних закладів і студентів вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації.
Мета конкурсу – залучення молоді до вивчення вітчизняної історії, допомога в осмисленні молодим поколінням зв’язку історії із сучасністю, виховання почуття патріотизму, а також збір та аналіз матеріалів періоду окупації та розвиток навичок дослідницької роботи.
При розгляді робіт перевага буде надаватися нарисам, що відображають яскраві та маловідомі факти/ епізоди й раніше не були описані в літературі, а також роботам, що містять ілюстративні матеріали (щоденники, фото, документи та ін.).
Обсяг роботи не повинен перевищувати десяти друкованих сторінок формату А4, чотирнадцятим шрифтом з інтервалом 1,5.
Обов’язковою умовою є перелік використаної літератури.
Учасники можуть подавати на конкурс роботи лише власного авторства.
Роботи, що не відповідають зазначеним вище вимогам, до участі у конкурсі не допускаються.
Учасники несуть відповідальність авторських прав третіх осіб.
Конкурсні роботи не рецензуються та після проведення конкурсу не повертаються.
Надання роботи означає згоду учасника (автора) на всі умови конкурсу та подальше використання його роботи у статутній діяльності організатора.
Скарги на організацію або результати конкурсу не розглядаються.
Матеріали на конкурс подаються обов’язково у друкованому та електронному вигляді (запис на диск), особисто або надсилаються поштою.
Обов’язковим є зазначення повної контактної інформації про учасника конкурсу та його навчального закладу (поштова та електронна адреси, контактні телефони).
Кінцевий термін подання робіт – 30 вересня 2012 року (підтверджується календарним штемпелем на поштовому конверті з роботою учасника).
Оголошення результатів та нагородження переможців конкурсу відбудеться у Києві в листопаді 2012 року.
Для переможців конкурсу передбачаються грошові нагороди: за I місце – 3000 грн., II місце – 2000 грн., III місце – 1000 грн.