Управлінням з питань екологічної безпеки Запорізької міської ради та громадською організацією “Запорізьке міське молодіжне товариство вивчення і охорони птахів”, за підтримки департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради минулого року започатковано щорічний міський конкурс “Пташине царство Запоріжжя” серед учнів навчальних закладів міста Запоріжжя, який відбуватиметься в рамках “Дня довкілля”.

Конкурс проводиться з метою підвищення екологічної свідомості молоді, виховання в неї любові до птахів – надзвичайно важливої для людей частини живої природи, збереження та збільшення біорізноманіття орнітофауни міста, запровадження біологічного захисту зелених насаджень від шкідників.
До участі у конкурсі запрошують шкільні природоохоронні об’єднання (юннатські, еколого-географічні, екологічні гуртки), ініціативні групи школярів, учнівську молодь навчальних закладів нашого міста.
Пропонуються наступні номінації робіт: рятівники зимуючих птахів, пташиний дім та птахи – наші друзі.
Для участі у конкурсі необхідно до 8 травня 2013 року надати заявку на участь у конкурсі у паперовому вигляді. Окрім того, потрібно додати звіт про проведені у відповідності до завдання конкурсу заходи у паперовому вигляді та електронному вигляді на CD чи DVD-дисках з оригіналами фотографій та відеоматеріалів в окремій папці.
Заявку та звіт надсилати на адресу: 69095 м. Запоріжжя, пр. Леніна, 105, управління з питань екологічної безпеки Запорізької міської ради (з поміткою “На конкурс “Пташине царство Запоріжжя”) і продублювати інформаційну частину звіту (без папки з оригіналами фотографій та відео) на електронну адресу birding@ukr.net.
Довідки за телефонами: 63–35–80; 233–11–83.