У четвер під головуванням міського голови Олександра Сіна відбулася позачергова сесія міської ради. Депутати внесли зміни до міського бюджету Запоріжжя на 2012 рік. Оскільки майже весь порядок денний вже було розглянуто на засіданнях постійних комісій, по інших питаннях депутати голосували пакетом – сесія завершилася менше ніж за годину.
Коригування бюджету переважно пов’язано з отриманням містом додаткових субвенцій і дотацій з Державного бюджету. Як розповіла заступник міського голови Валентина Малиш, Запоріжжя отримало додатково 15,3 млн. грн. на збільшення фонду оплати праці бюджетників, 5,6 млн. грн. – на компенсацію різниці в тарифах за теплову енергію. Завдяки отриманню додаткових субвенцій, дотацій з держбюджету та перерозподілу наявних коштів було збільшено фінансування оплати комунальних послуг та енергоносіїв бюджетними установами, надано фінансову допомогу низці міських комунальних підприємств. Також на 2,8 мільйона гривень збільшено фінансування компенсацій пільгових перевезень громадян у міському електротранспорті.
У результаті внесених змін загальний обсяг доходів і видатків бюджету Запоріжжя збільшився на 20,9 млн. грн.
Депутати також затвердили зміни до низки міських програм, пов’язані з коригуванням бюджету Запоріжжя.
Міський голова Олександр Сін подякував главі Запорізької обласної державної адміністрації за допомогу у вирішенні фінансових проблем міста:
– Я вдячний Олександру Пеклушенку за постійну підтримку, за те, що він домагається виділення додаткових фінансових ресурсів для міста. Це корегування бюджету дозволило повністю збалансувати його витрати. Це означає, що до кінця року працівники бюджетної сфери будуть вчасно отримувати зарплату, а підприємства – розраховуватися за спожиті енергоресурси. Це – запорука стабільної роботи міського господарства.
Облігації, аеропорт та “швидка допомога”
Депутати затвердили результати розміщення облігацій внутрішньої місцевої позики серій L, M, N загальною номінальною вартістю 50000000 грн.
Міська рада схвалила передачу станцій швидкої медичної допомоги комунальної установи “Міська клінічна лікарня екстреної та медичної допомоги міста Запоріжжя” до спільної власності територіальних громад Запорізької області. Сама ж лікарня залишається в комунальній власності. Окремо зазначено, що можливе переведення працівників, які підлягають звільненню, до комунальної установи “Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф” Запорізької обласної ради.
Депутати встановили умови використання цілісного майнового комплексу державного підприємства “Міжнародний аеропорт “Запоріжжя”. Як зазначив міський голова, аеропорт буде використовуватися виключно за прямим призначенням. А наявність сучасного повітряного порту в місті – це позитив і для іміджу, і для бізнесу Запоріжжя.
Новий депутат – Віталій Мішук
Голова Запорізької міської виборчої комісії Анатолій Бабич представив нового депутата. Ним став Віталій Мішук, 1981 року народження, громадянин України, член Комуністичної партії України. Призначення нового депутата відбулося у зв’язку зі смертю депутата Запорізької міської ради від КПУ Віктора Петренка.
Міський голова Олександр Сін привітав Віталія Мішука з обранням депутатом міської ради.
Фото Володимира ШЕРЕМЕТА