8 червня на каскаді фонтанів “Райдуга” урочисто відкрилося місце для відпочинку футбольних уболівальників. Тут встановили чудовий екран, на якому будуть транслювати матчі Євро-2012 з 8 червня по 1 липня, ведеться торгівля не тільки пивом, але й квасом, безалкогольними напоями, морозивом.
Міський голова Олександр Сін подякував за участь у вирішенні низки організаційних питань голові обласної федерації футболу Віктору Межейку. Окремі слова подяки мер висловив своєму раднику Володимиру Грищенку, який активно працював над створенням у нашому місті місця для відпочинку вболівальників.
У відкритті фан-зони велику допомогу надали запорізькі бізнесмени, основний внесок зробив Євген Анісімов.
Під час проведення матчів на каскаді фонтанів будуть не тільки здійснюватися трансляції, але і проводитися різні заходи, наприклад, лотереї. Кожного разу розігруватимуть по одному квитку на черговий матч Євро-2012. Кошти, отримані від лотерей, направлять на покупку форми та інвентарю для юних запорізьких спортсменів.
Місто взяло на себе витрати з електроенергії, прибирання території місця відпочинку фанатів. Під час трансляції матчів і проведення заходів чергуватимуть швидка допомога, міліція, МНС.
Докладніше про те, де ще можна відпочити та переглянути футбольні матчі Євро-2012, читайте на стор. 6.

Фото Володимира ШЕРЕМЕТА