Спортивні школи отримали сертіфікати на придбання форми та обладнання для вихованців

Сертифікати керівництву шкіл вручив мер Запоріжжя Володимир Буряк під час сьогоднішньої наради. Міський голова наголосив, що попрти зменшення надходжень до міського бюджету, кошти на забезпечення роботи спортивних шкіл виділені. Більше того, наступного року фінансування міських ДЮСШ буде збільшене, повідомляє сайт міськради.

– Важливо, що вдалося виділити кошти для того, щоб до кінця року міські дитячо-юнацькі спортивні школи могли працювати, а діти займатися у них, тренуватися, брати участь у змаганнях. Хочу подякувати за роботу керівникам, тренерам спортивних шкіл. Зараз важливе завдання не лише організація навчального процесу, а й збереження здоров’я дітей, вашого здоров’я, – сказав Володимир Буряк.

Також мер Запоріжжя розповів, що в планах на наступний рік – побудувати критий футбольний манеж для занять юних футболістів ДЮСШ “Металург”. Його розмістьять на тренувально-спортивній базі по вулиці 12 Квітня. Як писав сайт “Запорозька Січ”, місто придбало для школи будівлю з роздягальнями, душовими та спортивним залом, яка після закриття футбольного клубу та школи опинилась у приватних руках. Тепер майбутні зірки футболу отримали повноцінну базу для тренувань круглий рік.

Читайте також: У запорізьких школах розпочався новий навчальний рік