До 23 та 24 серпня – Дня Прапора та Дня Незалежності  всім запоріжцям пропонують повісити прапор України – на балконі, у вікні, на подвір’ї…

А ще запорізькі байкер-клуби запрошують вершників на мотоциклах взяти участь у мотопараді, присвяченому Дню прапора України. Щоб зареєструватися для участі в пробігу, треба зателефонувати 0676128901 до байкера на прізвисько Бібліотекар.

Як повідомляють організатори, маршрут мотопараду проляже від  площі Запорізької проспектом Соборним до Площі Героїв біля Запорізької облдержадміністрації. На місці збору колони, на Площі Запорізькій, будуть роздаватися прапори тим, в кого їх ще немає.

Учасникам пропонують взяти з собою необхідні матеріали та інструменти для кріплення прапорів до байків, можна везти з собою й пасажирів.

Супровід колони буде здійснювати Національна поліція. Багато хто з байкерів уже заявив, що приїде у повному козацькому національному одязі, вітаються також вишиванки. Планується чимало заходів у центрі міста та на острові Хортиця.

А 24 серпня в обласному центрі планують провести урочисту ходу та святковий парад за участю військових частин, ветеранів АТО та волонтерів нашого регіону. В другій половині дня на площі Фестивальній запланована молодіжна програма, а також фестиваль національної кухні. Фестиваль організовують за підтримки більше як 15 національних громад Запорізького регіону: грецької, болгарської, грузинської, вірменської, таджицької, кримськотатарської діаспор…
Ввечері на площі Фестивальній відбудеться великий концерт за участю зірки естради Ольги Полякової.