Запоріжці позитивно оцінюють зміни, які за останній рік відбулися у місті. Про це кореспонденту«ЗС» розповіли під час презентації соціологічного дослідження «Соціально-політичний моніторингу м. Запоріжжя: актуальні проблеми та напрямок змін очима запоріжців. Round#1», організованого компанією MLS group.

Однак, мешканці не всіх районів повністю задоволені. Зміни на думку містян у позитивний бік виражаються у ремонті доріг 53% , прибиранні сміття та чистоті, облаштуванні майданчиків.

У порівнянні з 2016 роком позитивне налаштування з приводу доріг скоротилося. Це пов’язано з завершенням зимового періоду, адже сніг маскував деякі недоліки. Але зпоріжці не залишили без уваги роботу комунальних служб, які прибрали місто, готуючись до великодніх і травневих свят. У Запоріжжі зрола кількість дитячих майданчиків. Найбільше це помітно у Комунарівському та Шевченківському районах.

Помітили містяни і зміни у громадському трнпорті.

– По-перше, з’явився 18-й маршрут з його великими та зручними автобуами. Краще став ходити електротранспорт і додалися нові маршрути, – зазначила генеральний директор компанії MLS group Надія Кузьмичова.3