Хоча зараз у Запоріжжі немає снігу, помилуватися зимовими пейзажами можна в роботах місцевих художників

Вже традиційно виставка «Різдвяна» відкрилась напередодні Нового року у виставковій залі Запорізької організації Національної спілки художників України на бул. Центральному, 3, що на площі Фестивальній. Тож, якщо вам бракує зимових пейзажів, завітайте саме туди і підніміть собі різдвяний настрій. Адже тут представлено понад 150 творів 60 художників Запорізької області переважно різдвяної та новорічної тематики, де багато зимових пейзажів.

рождество

Можна побачити на найбільш зимовій виставці також й інші тематичні твори. Наприклад, представлений тут ретро-відділ, який зі своєї приватної колекції надав художник Валерій Гуща.

Загалом, в залі представлено багато видів мистецтва: живопис, графіка, скульптури, декоративно-прикладне мистецтво, комп’ютерна графіка, об’ємно-просторова пластика…

рожд

Як розповіла голова Запорізької організації Національної спілки художників України, заслужений художник України Ірина Гресик, зараз у творчому об’єднанні перебуває на обліку близько 80 членів – все це професійні художники. Проте, до показу робіт долучається й молоде покоління митців. Зараз це популярно – писати в студіях. Для багатьох представників інших професій це як хобі.

– На виставці побувало вже дуже багато людей. Вона подобається запоріжцям, адже одразу створює святковий настрій. Сніг у пейзажах, певна річ, спогади про минулі зими. Адже погода поки не подарувала нагоди створити нові картини. І хоча зараз ще немає снігу, художники працюють в пленері постійно, у тому числі і в зимовий період. Тож виставка й справді зимова та досить святкова, – зазначила Ірина Гресик.

рождеств

Додам, що різдвяна виставка працює до кінця січня. Тож ще є час завітати на бульвар і помилуватися зимовими пейзажами у виконанні запорізьких митців.

Читайте також: Де в Запоріжжі пофарбувати кашкета