9 лютого в муніципальному прес-центрі Запоріжжя пройшла прес-конференція Архієпископа Запорізького та Мелітопольського Луки на тему “Віра без добрих справ мертва є”.
Владика повідомив, що 15 лютого в усьому світі відзначають Міжнародний день дітей з онкологічними захворюваннями. Невипадково саме на цю дату призначено старт благодійного проекту Запорізької єпархії “Любов, що творить милосердя”. Нагадаємо, з ініціативи правлячого архієрея така акція вперше була проведена в нашій області торік. Тоді на заклик владики здати кров для обласної станції переливання крові відгукнулося більше тисячі запоріжців, і це дозволило забезпечити дитячу обласну лікарню препаратами крові на півроку. Цього року через ЗМІ буде оголошено дні, коли акція проходитиме в районах області. Молодіжні волонтерські групи, творча інтелігенція, керівники підприємств, прості громадяни взяли активну участь у наданні матеріальної та моральної підтримки хворим дітям. Акція завершилася телемарафоном, під час якого вдалося зібрати більше 500 тисяч гривень. На ці кошти було придбано встаткування для онкогематологічного відділення дитячої обласної лікарні. Цього року благодійний проект також завершиться телемарафоном 6 квітня.
“Православна церква не забороняє радіти, жартувати та веселитися”, – підкреслив владика Лука та запросив всіх запорізьких юнаків і дівчат, навіть не обов’язково православних віруючих, приєднатися до свята, що відбудеться в неділю, 12 лютого, у Палаці спорту “Юність”. У цей день юнаки та дівчата зможуть у неформальній обстановці поспілкуватися із правлячим архієреєм та мером Запоріжжя та одержати від них відповіді на всі питання, що їх бентежать.
У програмі святкових заходів – виступ відомого барда Ірини Горелової, презентація православних фільмів, фотовиставка, рок-концерт, гра “Що? Де? Коли?”, виступ запорізької команди “Майдан”S”, а також чаювання, під час якого молоді люди зможуть поспілкуватися зі священнослужителями та між собою, придбати нові знайомства та друзів.
Приходьте 12 лютого о 13 годині в ПС “Юність”!