Сьогодні у Запорізькій міській раді відбулось засідання оргкомітету першого спеціалізованого міжнародного екологічного форуму «Еко Форум – 2017». На ньому обговорили готовність до заходу, а також специфіку його проведення.

Провів засідання заступник міського голови Валерій Еделєв. Він зазначив, що «Еко Форум – 2017» буде дійсно міжнародним, адже у ньому візьмуть участь гості з інших країн (Канади, Франції). Тільки в виставці Еко форуму братимуть участь близько сімдесяти підприємств, установ, організацій.

Окремо, заступник міського голови зупинився на формуванні екологічної свідомості у дітей, якій на форумі приділять окрему увагу: «У Запоріжжі працюють кілька шкіл екологічного спрямування, а також спеціалізовані кафедри вищих навчальних закладів. Вони також представлять свої напрацювання. Нещодавно, учні гімназії №6 та школи №14. разом з активістами зробили гнізда для риб. У нас є проблема: Дніпрогес то скидає воду, то ні, тому рівень води у річці постійно змінюється через що ікра, яку риба скидає поблизу берега – гине. Школярі виготовили 500 гнізд, що дозволять ікринкам завжди перебувати у воді, незалежно від її рівня. Так ми не тільки рятуємо рибу, а й з дитинства прищеплюємо дітям любов до природи» , – зазначив Валерій Еделєв.

Масштабність заходу приємно вразила учасників засідання – за прогнозами, запорізький екологічний форум буде не гірший за київський. Валерій Еделєв висловив сподівання, що захід стане щорічним: «Запрошую запорожців побувати на Еко форумі – він відкритий для кожного. Тут буде багато цікавих заходів» – зазначив заступник міського голови.

Як раніше писала «ЗС», перший спеціалізований міжнародний Запорізький екологічний форум «Еко Форум – 2017» пройде в виставковому центрі «Козак-палац» 30 травня по 1 червня.