У Запоріжжі в гімназії №47 розгорівся скандал – працівники школи піддали дитину булінгу

Про кричущу ситуацію в навчальному закладі повідомила в «Фейсбуці» мати постраждалого учня. За її словами, директор та завуч допитували її дитину за зачиненими дверима близько 40 хвилин.

Додому дитина прийшла в стані шоку. Після цього керівництво школи заявило, що дитина має нетрадиційну орієнтацію. Проте мати повідомляє, що профільні лікарі цю інформацію спростували. Жінка говорить, що це не перший випадок, коли учні цієї школи піддаються цькуванню з боку дорослих.

Родина постраждалого школяра звернулася до адвоката. Додзвонитися до керівництва школи аби отримати коментар з приводу цієї ситуації «Запорозькій Січі» наразі не вдалося.

бб

ббб

 

Шокуючу ситуацію сьогодні обговорювали під час апаратної наради під керівництвом міського голови Запоріжжя. Володимир Буряк поставив вимогу профільному заступнику якомога швидше розібратися з ситуацією та притягнути винних до відповідальності, передбаченої законом.

Нагадаємо, це вже не перший скандал у навчальних закладах, пов’язаний з цькуванням дітей. Раніше депутати міської ради вимагали від керівника департаменту освіти і науки Запорізької міськради Юлії Погребняк припинити тиск на дітей через те, що їх батьки не платять так звані «благодійні» внески.

Нещодавно Юлія Погребняк також обурила депутатів своєю ініціативою щодо закриття шкіл.