Тематичний мурал з’явиться на стінах музичної школи №8

Фасад закладу прикрасить малюнок під назвою “Космічна музика, яка зрозуміла всім!”. На ньому зобразять прибульця з космосу, який тримає в руках музичний інструмент.

Створенням шедевру займається запорізький художник, дизайнер, скульптор Роман Халілов. Він відомий розробник логотипів для багатьох українських міст.

– Це для мене рідний район – я тут народився та виріс. Хоч я тут і не вчився, мене зацікавила ідея нанесення на фасаді цієї школи тематичної картини. Оскільки це Космічний мікрорайон, тут буде зображений прибулець, який гратиме на музичному інструменті, а навколо – Всесвіт, – зазначив художник.o_1ef1sbdcu1314uhk18cni1m15c72v o_1ef1sbdcu18pqb5ldi2339h8130 o_1ef1sbdcu1rms1krv19n04k71dbo31

Наразі робота над створенням малюнку у самому розпалі. Завершити його планують за два тижні. Площа муралу – близько 100 кв м. Спочатку контури малюнку нанесуть проєктором, а потім розфарбують яскравими кольорами.

Нагадаємо, вже три будівлі запорізьких шкіл естетичного виховання прикрашені гарними та символічними малюнками. Це школи №1, 2, 3. Найближчим часом ще 5 муралів з’являться на фасадах музичних шкіл та бібліотек. Крім того, буде відновлений мурал “Все, що тобі потрібно, – це любов” на будинку біля площі Пушкіна, повідомляється на сайті міськради.

– У нас дуже класна архітектура пострадянського простору. Завдання мера Володимира Буряка щодо нанесення муралів ми почали виконувати саме на фасадах музичних шкіл. Ми впевнені, що діти, які відвідують заняття, повинні першочергово усвідомлювати, що вони знаходяться поруч із чимось прекрасним – культурою та мистецтвом, – розповіла заступниця директора департаменту культури і туризму Запорізької міської ради Катерина Сімонова.

Читайте також: В центральному парку Запоріжжя демонтували колони