Тротуар, що на вулиці Запорізькій сполучає вулицю Гоголя та проспект Соборний довгі роки і до сьогоднішнього дня мав непристойний вигляд – старе асфальтове покриття з вибоїнами та мізерне освітлення уцілілих фонарних стовпів. І це не дивлячись на те, що поруч центр міста. Вздовж тротуара знаходиться Запорізький Академічний ліцей, дитсадок, люди з 9-поверхівок курсують до зупинки на проспекті з роботи на роботу. А у вечірній час тут буває освітлення хіба що із вікон сусідньої пятиповерхівки.

Тож, як розповів нам очільник Олександрівської райадміністрації Валерій Мостовий, тут розпочалися роботи з благоустрію пішохідної зони. На це виділено 500 тисяч гривень. За два тижні тут повністю замінять тротуар та освітлення, встановлять нові лавки для відпочинку та урни. Адже тут проходить чималий потік мешканців.

– Освітлення тут взагалі не працювало, а тротуар був добряче розбитий, – говорить Олександр Мостовий. – Стовпи освітлення залишаться старі, буде замінено лише гусак та установлено ЛЕД-лапми, а згодом зроблять і обрізку дерев, які закривають лампи. В наступному році «Зеленбуд» проведе озеленення цього тротуару і він буде мати зовсім новий вигляд, – зазначив очільник району.

Також додав, що зараз розпочато ремонт ще одного тротуару на вулиці Олександрівській. Від проходить від Олександрівської райадміністрації до Краєзнавчого музею, де покриття теж знаходиться в жахливому стані. Але ж туди приїзджають різні делегації та туристи. Тому під час реконструкції сусіднього скверу напроти театру Магара вирішили повністю заміти і тротуар на Олександрівській.

А от прораб компанії «Ніка-Буд» Роман Лисак, який займається укладкою нового тротуару на вулиці Запорізькій розповів, що вони вже зняли стару основу тротуару і тепер тут буде дещо розширена пішохідна зона та покладена нова тротуарна плитка. На перший етап виділено 475 кв. метрів плитки та 250 метрів поребрика. Таке покриття послугує перехожим набагато довше, ніж асфальт, плитка «фемівська» і досить якісна, – запевнив молодий прораб.