Запорізька торгово-промислова палата святкує 80-річчя

Більше 500 компаній-учасників з регіону, понад 70 двохсторонніх угод про співпрацю в Європі і країнах Близького сходу, в Азії і в Латинській Америці, постійна робота по відстоюванню інтересів запорізьких підприємців. З цим та багато чим іншим підійшла до свого 80-річчя Запорізька торгово-промислова палата.

Сьогодні відбулася урочиста конференція, присвячена ювілею. Серед учасників та почесних гостей – керівники міста та області, ветерани палатівського руху, керівники місцевих підприємств, освітніх закладів та міжнародні партнери, дипломати.

– Запорізька палата є платформою для вирішення різних проблем, особливо в сьогоднішній час з важкими економічними умовами для бізнесу і для всієї країни. Палату знають не тільки у Запорізькій області, а й за її межами. В останній час в Запоріжжі стало традицією проводити великі міжнародні форуми, фестивалі стартапів. Це великий майдан для бізнесу. І співпраця з подібними проектами – це велика допомога в розвитку нашого міста, краю та країни, – наголосив міський голова Володимир Буряк і нагородив Почесною грамотою виконкому, та відзнакою Асоціації міст України президента ЗТПП Володимира Шамілова. Також нагороди отримали співробітники ЗТПП.

Дійсно, Запоріжжя – велике індустріальне місто. І тому дуже важливо створення зеленого світла для тих, хто виробляє продукцію та поширює її в Україні та закордоном. Це добре розуміють у міській владі. І тому приділяють велику увагу співробітництву саме з ТПП. Факт: сьогодні Запорізька торгово-промислова палата є лідером з надання послуг, розпорядником виставок і форумів у регіоні та партнером впливових українських і закордонних асоціацій. Зокрема, великі компанії  і приватні підприємці, звернувшись до Палати, отримують послуги з супроводження ЗЕД, експертизи, сертифікації походження товару, митного декларування, розробки і сертифікації систем менеджменту якості, юридичну підтримку та послуги перекладу.

– Пріоритети діяльності – це можливість заявити про себе, підвищення конкурентоспроможності,  економія часу, отримання нових знань та досвіду, впровадження принципів соціальної та екологічної відповідальності. Ми об’єднуємо компанії регіону, що працюють у різних галузях промисловості, представляють освіту, науку, сферу послуг. Разом з великими промисловими компаніями та середніми і малими підприємствами ми пройшли багато відповідальних періодів, вчилися, вдосконалювалися, відкривали нові ринки. Сьогодні продовжуємо зростати, щоб бути сучасними та корисними для бізнесу, – розповів Володимир Шамілов. Він підкреслив важливість співпраці із міською владою Запоріжжя, ефективність реалізації спільних проектів та спільне бачення шляхів розвитку громади.

Президент ЗТПП додав, що Запорізька міська рада постійно працює над вдосконаленням системи менеджменту. Наприклад, наприкінці минулого року було видано сертифікат, який підтверджує, що якість роботи ЦНАП відповідає міжнародним

Привітав ювілярів і віце-президент ТПП України Михайло Непран: «Попереду ще багато плідної роботи, з якою ми разом з вами повинні впоратися. Якщо ні, то вже через п’ять років в міській і приміській зоні будемо вирощувати пшеницю. А промислові підприємства відійдуть на задній план і будуть неприбутковими». Він нагородив виконком міської ради пам’ятним знаком «Герб ТПП України».

Приймаючи нагороди, Володимир Буряк наголосив на необхідності більш плідної співпраці, та висловив надію на підтримку інтересів міста і регіону з боку керівництва ТПП України на державному рівні.

Читайте також: Володимир Буряк зустрівся з ветеранським активом Запоріжжя