3 жовтня у спортивно-аудиторному корпусі Запорізького державного медичного університету розпочався перший етап «Битви університетів». 6 вишів взяли участь у грі в волейбол,у кожній команді яких були найкращі гравці від університету.

Організатором проекту став департамент спорту, сім’ї та молоді Запорізької міської ради спільно зі студентським активом університетів. Щоб підтримати гравців, на захід прийшов начальник управління по роботі з молоддю та сім’єю департаменту Олексій Савицький. Він привітав учасників, і кожній команді вручили по короваю.
– «Битва університетів» – це масштабний міський проект для молоді. Основна його мета – згуртувати студентів різних ВНЗ, показати, наскільки активна запорізька молодь. Цей проект для спілкування студентів, для того, щоб вони ефективно провели у неформальній обстановці під час змагань свій вільний час. Кожен виш буде приймаючою стороною, зможе показати себе, показати, чим він живе. У нас заплановані екскурсії по вишах, – говорить Олексій Савицький.
Проект буде проходити в 6 етапів, кожен з яких прийме у себе університети Запоріжжя. Нещодавно перший етап пройшов у ЗДМУ, наступний – «Що? Де? Коли?», він відбудеться в Класичному приватному університеті 12 жовтня, конкурс талантів – у Запорізькому національному університеті, конкурс короткометражних фільмів – у Запорізькому національно-технічному університеті, також битва студентських самоврядувань і конкурс шоу-програм. Цей проект проходить вже другий рік поспіль. 2017 року, як сказав Олексій Савицький, задіяно було студентів разом із глядачами близько 6000.
Дуже приємно було спостерігати за вболівальками різних ВНЗ. Їхня підтримка дуже підбадьорювала гравців і надавала наснаги. Проте яка б не була цікава гра, коли ти вже котру годину поспіль стоїш чи навіть вже сидиш на підлозі – думаєш про нагальне закінчення.
У фінал вийшли Запорізький інститут економіки та інформаційних технологій, Запорізький національно-технічний університет і Запорізький державний університет. Підсумки будуть підводити вже в грудні.