Триває підготовка до проведення нового опалювального сезону. Мінрозвитку громад та територій України провело селекторну нараду з регіонами, де відбуваються бойові дії, та тими, які знаходяться у тимчасовій окупації щодо проведення опалювального сезону 2022-2023 року.

Наразі продовжуються пошуки альтернативних систем ефективного теплопостачання та розробка комплексу заходів для подальшого переходу на централізоване електричне опалення. Крім цього, обговорили готовність систем теплопостачання до планового навантаження.

Попри тимчасову окупацію, усі території працюють над підготовкою до опалювального сезону. Однак, 5 із 7 котелень області знаходяться саме на потенційно небезпечних територіях, що може ускладнити цьогорічний процес теплопостачання. Водночас з цим, продовжується робота над розв’язанням питань спільно з Обленерго та представниками обласного центру. Пропрацьовуються можливості децентралізації системи теплопостачання, введення необхідних для цього додаткових і резервних потужностей.

На жаль, через обстріли з боку російських окупантів страждають системи газо- та електропостачання, тому наразі деякі комунальні системи не готові до опального сезону, а через постійні обстріли ремонт на них є неможливим.