Вже третій рік поспіль в Запоріжжі та області проходить єдиний в Україні благодійний телемарафон до Дня захисника України та Дня Збройних Сил. Всі кошти, зібрані під час проведення благодійної акції, будуть направлені на адресну допомогу ветеранам АТО, родинам загиблих та поранених бійців та інші потреби військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції на Сході України.
Як відбувається підготовка до проведення телемарафону, обговорювали сьогодні на робочій нараді під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Єдуарда Гугніна. Як відзначив керуючий справами виконавчого комітету Запорізької міської ради Роман Омельянович, міська влада, а також підприємці Запоріжжя активно підтримують військовослужбовців.
Минулого року телемарафон, який проводиться до Дня захисника України та Дня Збройних Сил, зібрав 1 мільйон 23 тис. 500 грн. До марафону приєдналися 782 організації, установи усіх форм власності та пересічні громадяни.
– Цього року, як і минулого, із бюджету міста 100 тис. грн. будуть перераховані на благодійний рахунок телемарафону. Запрошуємо запорізьких підприємців, громадські організації та усіх небайдужих городян долучитися до благодійної акції та підтримати наших захисників, – підкреслив Роман Омельянович.
Телемарафон триватиме до 6 грудня. Детальну інформацію щодо збору коштів та реквізити для оплати можна дізнатись у організаторів – громадської організації «Товариство ветеранів АТО» https://www.facebook.com/groups/1853153394910810.
Нагадаємо, у 2016 році за кошти, отримані під час проведення благодійного телемарафону до Дня захисника України та Дня Збройних Сил була надана допомога 515 особам, серед яких 128 членів родин загиблих учасників антитерористичної операції, 7 інвалідів першої групи, 21 інвалід другої групи, 93 інваліди третьої групи. Також організатори марафону підтримали лікування 42 демобілізованих бійців, які отримали поранення та травми на війні, профінансували післяопераційну реабілітацію 102 колишніх військових. Кошти на вирішення соціально-побутових питань отримали 91 учасник бойових дій та 9 багатодітних родин.