Щодня продовжується наша спільна боротьба за перемогу в цій скаженій війні.

“Радий повідомити, що вдалося придбати нову партію сучасних, якісних тактичних аптечок. Їх ми передали бійцям ЗСУ, – написав на Фейсбук-сторінці  Володимир Буряк. – Дуже б хотілось, щоб ці аптечки не знадобилися їм, щоб всі вони були неушкоджені. Але війна є війна, від поранення, на жаль, ніхто не застрахований, тому ці аптечки стануть у нагоді у польових умовах”.

Також лідер “Єднання” повідомив, що активісти та волонтери партії запоріжців “Єднання” започаткували ще один напрямок допомоги військовим, яким вкрай потрібні перехідники до гранатометів.

Замовили такі на заводі. Вже зробили першу партію 100 одиниць та передали їх нашій 110- бригаді Запорізькій Теробороні.
Тепер чекають на експертну думку бійців та планують замовляти такі перехідники і надалі.
“Кожного разу при зустрічі з захисниками Запоріжжя передаю їм слова вдячності від усієї громади, – каже Володимир Буряк. – Вони відчувають нашу підтримку та теж дякують за це кожному, хто зараз воює на своєму фронті: волонтерському, робочому, інформаційному”.
Щодня ми чуємо, як за межами міста відбуваються артилерійські дуелі між українськими військовими та ворогом. Щодня наші захисники роблять все можливе та неможливе, щоб стримати та відсунути окупантів від Запоріжжя. І щодня ми працюємо для того, щоб допомогти тим, хто сьогодні творить нову історії українського опору.
Разом – ми шалена сила, яку неможливо перемогти!

Буряк 03.08.04 Буряк 03.08.03 Буряк 03.08.02 Буряк 03.08.01