Цих днів депутат Запорізької міської ради за списком партії ВО “Батьківщина” Андрій Бережний відзначив свій День народження. До речі, Андрій – один з наймолодших обранців у міськраді. Та не за роками він відповідальний, зрілий, напрочуд наполегливо працює в інтересах своїх виборців.
До молодого депутата йдуть на прийом люди з найболючіших питань: матеріальних, юридичних, житлових, земельних. Андрій добре знається у проблемах нинішньої днини, адже він – член постійної депутатської комісії міської ради з питань комунальної власності, ресурсів, приватизації та земельних відносин. А ще він завжди пам’ятає, що йшов на вибори саме з програмою “Відповідальність. Довіра. Майбутнє”.
Якось до нього звернулися жителі будинку № 15, що на вулиці Чумаченка. Упродовж багатьох років тут було відсутнє центральне опалення ванних кімнат, трубопроводи каналізації у підвальних приміщеннях постійно проривались, не було вентиляції … Депутат, вислухавши схвильованих скаржників, створив спеціальну комісію і, розробивши належний план, поступово виконав непрості ремонтні роботи на радість людям.
Приходять до Андрія Бережного голови квартальних комітетів, особливо з вулиць приватного сектора. Передовсім йдеться про незадовільний стан доріг. Ці дороги вкрай занедбані, засмічені. І він без зайвих слів береться до справи. Так було наведено належний порядок на вулицях Піонерській, Мануїльського, Вузькоколійній, Технічній, Саперній, що у Комунарському районі.
Громадяни звертаються до нього й з багатьох інших питань. Значна кількість звернень надходить від людей похилого віку про перерахунок пенсій та стосовно соціальних виплат “дітям війни”. Спільно з громадською приймальнею партії ВО “Батьківщина” депутат всіляко сприяє людям в оформленні різноманітних документів. І проблеми зрушуються з місця.
Або ось ще таке. До А. Бережного звернувся громадянин Д. Микулін. Його побив мешканець сусідньої квартири. І хоч постраждалий є інвалідом третьої групи, райвідділ міліції не бажав розслідувати побутову справу. Лише завдяки втручанню депутата документи було оформлено й передано до суду.
Звісно, це лише дещиця з непростої діяльності молодого депутата. Щодень він у вирі клопотів своїх виборців, вирішуючи їхні проблем, підвищуючи рівень їхнього нелегкого життя, забезпечуючи нагальні нині соціальні стандарти людей.
Щиро зичимо Андрієві і надалі залишатись на вістрі розв’язання проблем запорізької громади, сприяючи виборцям у подоланні їхніх труднощів. Із Днем народження, шановний депутате!
І нагадаємо: депутат Запорізької міської ради (фракція партії ВО “Батьківщина”) Андрій Вікторович Бережний приймає виборців у офісі громадської приймальні “Батьківщини” за адресою: м. Запоріжжя, вул. Чумаченка, 30-б. Прийом першого та четвертого вівторків щомісяця з 16.00 до 18.00. Контактний телефон: 286–06–10.