Зіркові запоріжці повертаються до рідного міста, щоправда, тимчасово… з концертом. Так, нещодавно відома українська співачка Альоша презентувала Запоріжжю нову програму. До рідного міста вона привезла концерту програму під назвою «На фоні Париж». У неї увійшли її старі хіти та нові пісні. Усі, звісно ж, про кохання. Із сольним концертом відома українська співачка й автор пісень завітала до Запорізької філармонії. Олена, а саме так звати молоду артистку, народилася в Запоріжжі, тому з нашим містом її пов’язує не лише творчість.

Чи сумуєте за Батьківщиною? Коли востаннє були в нас?

– По-перше, мені просто хотілося приїхати в Запоріжжя, тому що це моє рідне місто. Саме у цьому місті пройшло моє дитинство. Тут мої рідні та близькі. Вони так само сьогодні будуть на концерті. До Запоріжжя ми приїжджаємо, в основному, влітку — наші діти дуже люблять це місто. І, звичайно, що бабусі й дідусі дуже люблять своїх онуків і роблять все для того, щоб ті не захотіли звідти їхати. Тому буваємо тут частенько, – розповідає Олена Тополя (ALYOSHA).

Чим дивуватимете запорізького глядача?

Не можу сказати, що ми зробили якесь там яскраве шоу. По-перше, це не в моєму стилі. Ми просто співаємо гарні пісні, які мають сенс, кохання. Вони народжувались, як діти. І сьогодні ми показуємо наших «діточок» – нехай вони порадують усіх сьогоднішніх слухачів так само, як і нас. У таку холодну погоду, звичайно ж, будемо розпалювати серця глядачів запальними піснями і танцями. До речі, перший мій відбір на міжнародний фестиваль «Ялта — 2006» проходив саме у цих стінах. Там я зайняла 1 місце. Мабуть, з цього й почалася моя кар’єра. Але коли ти представляєш свою країну, то несеш велику відповідальність. Навіть сьогодні я відчуваю не меншу відповідальність, ніж тоді.

Ще один важливий конкурс відбувся у 2010 році. Тоді співачка представляла Україну на Євробаченні. У Норвегії Альоша підкорила глядачів з піснею власного авторства «Sweet people». Артистка зізнається, представляти власну країну на Євробаченні, – насправді дуже дорого! Ми розпитали у артистки про її досвід виступу на міжнародному конкурсі і про її враження від цьогорічного представника нашої країни.

– Олено, які враження залишились у Вас від участі у конкурсі?

– Дуже сподобалось, як приймала публіка. Хочу сказати, що того року відбір на конкурс був, мабуть, найбільш чесним з-поміж усіх наступних. Сьогодні я спостерігаю багато політики. Однак у 2010-му ми витратили 450 тисяч доларів, які нам обіцяли повернути. Їх ми витратили на підготовку й участь. Звичайно ж, ніхто їх не повернув, і нам довелося багато працювати, аби їх «відбити». Тут не в грошах навіть справа, а просто у відношенні до культури. Якщо на спорт виділяються гроші, я думаю, що на культуру так само мають виділятися гроші. І тим більше — на такий важливий, головний конкурс у Європі.

Не можу нічого сказати про цьогорічного виконавця від України, тому що мало його знаю. Важко передбачити, який сьогодні буде смак у журі і як вони проголосують. Але бажаю йому вдалого виступу і вдячних глядачів!