Рятувальники ДСНС спільно із волонтерами Товариства Червоного Хреста та співробітниками Ботанічного Саду організували символічну акцію до Міжнародного дня безневинних дітей – жертв агресії, який щорічно відзначається 4 червня.

На території унікального закладу – дитячого ботанічного саду – єдиного в Україні такого профілю, учасники започаткували квіткову локацію пам’яті «Україна єдина», яка символізуватиме єднання зусиль усіх регіонів нашої держави щодо захисту прав дітей на мир та життя у безпеці. Жива інсталяція уквітчана чорнобривцями – квітками-символами дитинства, сім’ї та рідної домівки, які висадили сьогодні організатори.

На початку заходу присутні вшанували хвилиною мовчання усіх загиблих дітей – жертв кривавої війни. Більше ніж 721 дитина постраждала в Україні внаслідок повномасштабної збройної агресії рф. За офіційною інформацією ювенальних прокурорів 261 дитина загинула та понад 460 поранено. Ці цифри не остаточні, оскільки триває робота з їх встановлення в місцях ведення активних бойових дій, на тимчасово окупованих та звільнених територіях. У Запорізькій області постраждали 29 неповнолітніх. Крім того, держава-терорист депортувала на свою територію більш як 232 тисячі українських дітей.

Наприкінці акції усі присутні вшанували пам’ять загиблих українських дітей оздобивши траурними стрічками дерева калини – ще одного символу нескореності українського народу.

Жива інсталяція, яка тепер буятиме у ботанічному саду, стане постійним нагадуванням про усіх дітей, які постраждали внаслідок військової агресії росії, символом пам’яті кожної невинної жертви. Ми прагнемо привернути увагу світової спільноти до того, що чинить російська армія на наших теренах, адже вбиваючи дітей, росіяни знищують майбутнє усієї нації.

За матеріалами ДСНС України.

____

Посилання на наш Телеграм-канал