Велике оновлення прийшло до Запорізької дитячо-юнацької спортивної школи «Локомотив». Тут для комфортних тренувань спортсменів на кошти міського бюджету було придбано сучасне обладнання.

Сьогодні у відділенні боксу дитячо-юнацької спортивної школи «Локомотив» займаються близько 80 спортсменів. Данило Меняйло займається боксом вже 9 років. Цього року хлопець брав участь у Чемпіонаті Європи. Розповідає, тренування проходять напружено, інколи по 5 разів на тиждень. Бокс Данило називає мистецтвом, у якому щодня потрібно вдосконалюватись.

Бокс — це не бійка, це мистецтво. І мені не подобаються стереотипи, коли говорять, що бокс — це бійка і так зможе кожен. Я вважаю, бокс мистецтвом. Проте раніше ми займалися лише з інвентарем особистим — у кого що було. Хтось без шоломів, хтось без бинтів. Усі по-різному. Зараз же з’явився новий інвентар, тепер усе буде інакше. Кожен зможе прийти до цієї зали та потренуватися, – розповів спортсмен ДЮСШ «Локомотив» Данило Меняйло.

1-1Тренер хлопця Андрій Яковенко розповідає, тепер у молодих спортсменів є усе, аби завойовувати нові висоти у світовому спорті.

– Раніше діти були більш мотивовані для занять саме боксом, адже одного слова «бокс» було достатньо, аби зацікавити дитину, – зізнається тренер ДЮСШ «Локомотив» Андрій Яковенко. – Сьогодні ж багато хто звертає увагу на те, до якого саме залу вони приходять займатися. Тобто ми розуміємо, наскільки більше можна навчати та вкладати у дітей, маючи кращий інвентар.

1-6Інвентар спортивної школи оновили на понад 300 тисяч гривень. На кошти міського бюджету сюди придбали 2 ринги, 30 боксерських рукавиць різних видів, 15 шоломів та 10 мішків. Заступник міського голови Анатолій Пустоваров зазначає, аби запорізькі спортсмени досягли світового успіху, необхідно вже зараз вкладати ресурси у збагачення та розвиток спортивних шкіл.

– Сьогодні ми для себе визначили кілька пріоритетів. По-перше, це збільшувати масовість початкової підготовки, аби все більше хлопців та дівчат приходили до спортивних секцій. По-друге, звичайно, потрібно створювати впевнену, гідні та професійну матеріально-технічну базу, аби молодь, що вже показує професійну майстерність, виступала на чемпіонатах України, Європи, – зазначив заступник міського голови Запоріжжя Анатолій Пустоваров.

За словами Анатолія Пустоварова, такий вагомий внесок у запорізький спорт є розумною інвестицією у майбутнє.

– Той удар, котрий ми зробили на наші профільні школи, однозначно дасть про себе знати через 5-10 років у спортивних результатах, у здоров’ї дітей і у тому, що їм вдасться уникнути згубного впливу вулиць, – підсумував Анатолій Пустоваров.1-2