Частіше українці споживають російськомовні медіапродукти

Якщо ви – одні з таких людей, які вважають, що дивитися відео українською зовсім не цікаво, а самого контенту – замало, то ви можете змінити свою думку після цього матеріалу

To be Ukrainian

Тут викладають іноземні відео з українським перекладом. Ви можете знайти цікаву інформацію з фізики, хімії, біології та про те, як в цілому влаштований наш світ. Чому банан є радіоактивним, чи безпечно торкатися Марса та як порахувати до нескінченності – ви знайдете доступні відповіді на складні питання. Відео цікаво буде дивитися як дітям, так і дорослим.

Anna-Sofia

Зараз із подорожами складно, але так буде не завжди. Українка живе в Іспанії та викладає розмовні відеоуроки з іспанської для українців. Також, дівчина розповідає про життя в Польщі та Іспанії. Тож ви точно будете знати трохи більше про ці країни, ніж звичайні туристи. А тільки-но закінчиться пандемія, неодмінно забажаєте відвідати ці місця.

Наука для дітей

Фізика та хімія також можуть стати цікавими для малечі. Адже це не тільки конспекти в зошитах, а й практичні знання. Канал на ютубі «Наука для дітей» має відео з науковими дослідами, які легко повторити навіть в домашніх умовах і чомусь-таки навчитися.

Дід Кондрат

Тренд на фермерство у всьому світі зараз на піку популярності. Якщо ви не маєте дачі, живете у квартирі та не знаєте, яким боком пхати саджанець в землю, то канал «Дід Кондрат» розповість та навчить вас усім цим знанням. Завдяки йому ви дізнаєтесь усі секрети вирощування плодових дерев, кущів та іншої городини. Тож якщо хочете знати все про садок – вам необхідно подивитися відео на цьому каналі.

Znymka

А коли у вас з’явиться власний садочок, ви захочете в ньому все сфотографувати та виставити знімки в соціальні мережі. Але не поспішайте це робити, спочатку перегляньте відео каналу «Znymka». Почуйте поради, як правильно все знімати на свій смартфон, ну а потім як редагувати світлини у різних програмах.

Клятий раціоналіст

Канал, що пропагує раціоналізм і критичне мислення та розвіює антинаукові міфи, веде Артем Албул. Він регулярно викладає відео на вкрай актуальні теми, зокрема про шкоду випалювання сухої трави, ефективність миття рук та інформаційну гігієну під час пандемії Covid-19.

Телебачення Торонто

Створений ще у 2012 році ютуб-канал, що набув популярності завдяки образу журналіста з Канади Майкла Щура, за яким ховається Роман Вінтонів. Наразі найвідвідуваніші ролики каналу – шоу Майкла під назвою «#@)??$0» (Грати, песик, дужка, гривня, знак питання, долар, нуль). Щонеділі ведучі в саркастичній манері простою мовою розповідають та аналізують головні події, що сталися в Україні за тиждень.

Двоколісні хроніки/Two-wheeled Chronicles

Автори каналу – українська родина (музиканти гурту «Фолькнери»: Володимир Муляр, Ярина Квітка та їхній малюк Марко, що народився у мандрівці), яка об’їхала світ на велосипедах.

«Двоколісні хроніки» – це не постановочне тревел-шоу зі знімальною групою, а реальна подорож та справжні пригоди. Мандрівники знімають мандри самі та показують світ таким, яким вони його бачать.

Ukraїner

YouTube-канал проєкту, який збирає пізнавальні історії про найвіддаленіші куточки, людей, мистецтво та бізнес в Україні. В його межах понад 200 волонтерів створюють надзвичайні історії, які показують нашому зору іншу Україну.

За минулий рік тут вже почали досліджувати Україну по другому колу та відвідали 4 регіони. Також Ukraїner запустив 8 спеціальних проєктів, серед яких «Амбасадори» (де знамениті українські зірки проводять екскурсії рідними містами), «Національні Спільноти» про болгар, албанців, євреїв, корейців, греків, грузинів України.

Читайте також: 5 найвидатніших українських пісень