Футбол
Сьогодні вирішиться все!
У 21.45 по телевізійному каналу “Україна” країна побачить, на що здатна її національна збірна. Суперник хоч і знаменитий (збірна Великобританії), проте саме він стоїть на заваді нашим хлопцям до подальшої участі в чемпіонаті. Плекати надію тут можна лише на те, що команда Блохіна здійснить диво, до того ж, англійцям, які сильні клубним футболом, завжди чогось не вистачало на чемпіонатах Европи та світу, і вони постійно не попадали в призери.
До того ж, і Олег Блохін заявив, що він відразу абстрагувався від результату матчу з Францією і переключився на Англію. Додавши: “З Францією ми свідомо грали на перемогу. Нічия нас не влаштовувала. Ну, вимучили б очко – і що б нам це дало? Не бачу в цьому особливої ??зухвалості”.
Тому залишається надія, що Блохін свою впевненість передасть і гравцям (а він це уміє). А поразка від французів лише збила зайву для спортсменів ейфорію після перемоги над шведами.
Уболіваймо за наших! Хай ця гра для них буде не останньою на чемпіонаті!
Гребля
Дніпро приймав веслярів
У Дніпропетровську пройшов чемпіонат України з веслування на байдарках та каное серед юніорів 1994–1995 р.н. та молоді до 23 років.
Повний комплект медалей зібрала на змаганнях вихованка СК “Металург” Аліна Скобельська. Підопічна Юлії Савельєвої стала чемпіонкою на байдарці-двійці на дистанції 1000 метрів в парі з полтавською спортсменкою. На байдарці-одиначці Аліна показала третій результат на дистанції 200 м.
Спрацювала на “срібло” й байдарка-четвірка (дистанція 500 м) разом із запоріжанкою Анастасією Чумаченко (ФСТ “Україна” – ШВСМ) та спортсменками з Херсона та Миколаєва.
Так само золоті медалі принесли запорізькій збірній веслярі з Енергодара Дмитро Пасько та Владислав Фалалєєв на байдарці-четвірці в компанії з хлопцями з Львівської області (дистанція 1000 м). Вони ж стали срібними призерами на байдарці-двійці на дистанції 500 метрів в цьому ж класі. А от на дистанції 200 м другими прийшли до фінішу запоріжці Володимир Ільїн та Микита Лаврук (ФСТ “Україна” – ШВСМ).